Motoryzacja » Samochody

DKV "Bottom-up", czyli tanie paliwo na stacjach prywatnych

DKV "Bottom-up", czyli tanie paliwo na stacjach prywatnych
Zobacz więcej zdjęć »
„Bottom-up” to system rozliczania tankowań dla posiadaczy karty paliwowej DKV. Obejmuje wybrane stacje prywatne na terenie Polski, Austrii i Węgier. Stawki za olej napędowy są tu niższe o 8-10% w stosunku do cen z dystrybutora.

DKV nawiązało współpracę z siecią stacji prywatnych, które położone są w miejscach kluczowych dla transportu zagranicznego i oferują wysoki standard usług. „Cena paliwa na tych stacjach ustalana jest z góry na okresy tygodniowe, pomaga więc wcześniej zaplanować wydatki" - mówi Michał Bałakier, prezes DKV Euro Service.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na terenie Polski jest to siedem stacji położonych na naszej zachodniej i południowej granicy oraz przy Autostradzie Wielkopolskiej. Na wszystkich obowiązuje jednakowa cena, podawana do wiadomości na początku każdego tygodnia.

System „Bottom-up" zapewnia ceny paliwa często zbliżone do stawek hurtowych. Widać to na przykładzie z połowy czerwca br., kiedy pojazdy tankujące na stacji w Świecku płaciły 4,49 zł za litr, a 60 km bliżej w Świebodzinie, w systemie „Bottom-up" tylko 4,16 zł za litr. Jeśli więc firma transportowa tankuje na wyjeździe z Polski 10.000 litrów, to oszczędności dzięki wyborowi stacji wynoszą aż 3 300 zł.

Tankowanie oleju napędowego po stawkach preferencyjnych dostępne jest dla wszystkich klientów DKV, bez żadnych dodatkowych formalności. Oprócz Polski, system ten funkcjonuje w Austrii (16 stacji) oraz na Węgrzech (4 stacje). Informacje o aktualnych stawkach oleju napędowego dostępne są dla zalogowanych klientów na stronie www.dkv-euroservice.pl w zakładce Serwisy online >> Tankowanie. Znajdują się tam bieżące ceny ON na wszystkich stacjach DKV w Polsce i w Europie. Odrębne zestawienie dotyczy stacji „Bottom-up".

Firmy, które podróżują za granicę, mogą też za pośrednictwem DKV odzyskać zapłacony tam podatek VAT, a to oznacza dodatkowe 13-18% oszczędności na paliwie.

O DKV Euro Service

DKV Euro Service to międzynarodowy operator kart paliwowo-serwisowych DKV Card. Firma istniejeod 1934 r. i jest zarazem najstarszą i największą na drogach Europy organizacją serwisową. W Polsce współpracuje z siecią 3000 stacji paliw i 150 warsztatów. Jest tu bezpośrednio reprezentowanaod 18 lat. DKV Card umożliwia bezgotówkowe tankowanie na stacjach różnych marek i dostęp do wielu usług dodatkowych, m.in. serwisów naprawczych, internetowych serwisów mapowych, doradztwa, kalkulatorów opłat drogowych, czy fakturowania netto i zwrotu zagranicznego VAT.

Zapraszamy na stronę: www.dkv-euroservice.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.
http://www.dkv-euroservice.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »