Technologie » Komputery

Mostek Linksys by Cisco WET610N

Dwupasmowy mostek Linksys by Cisco WET610N zaprojektowano w celu łączenia urządzeń i sieci Ethernet z szybkimi sieciami bezprzewodowymi w standardzie N.

Przeznaczony jest dla fanów multimediów, którzy potrzebują szybkiego transferu plików, np. filmów w wysokiej rozdzielczości. WET610N umożliwia połączenie dwóch sieci, bezprzewodowej i przewodowej, w jedną.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Tym samym zwiększa wydajność istniejącej sieci (jeśli jest np. w standarzie G) i znakomicie nadaje się do bezprzewodowego udostępniania muzyki, zdjęć i innych zasobów zgromadzonych na domowych urządzeniach. Można do niego podłączyć telewizory, nagrywarki cyfrowe, dekodery, drukarki, skanery, konsole do gier i urządzenia pamięci masowej.

Mostek minimalizuje ilość zakłóceń dzięki możliwości wyboru dwóch pasm - 2,4 lub 5 GHz. Każde z nich gwarantuje wydajność, dzięki której można uzyskać szybki transfer danych przy stabilnym zasięgu i ograniczonej liczbie martwych punktów. Urządzenie ma za zadanie zastąpić istniejący mostek Wireless-G (WET54G) oraz kartę sieciową dla graczy Dual-Band Wireless N (WGA600N).

WET610N może działać na wszystkich platformach i w każdym systemie operacyjnym. Oferowany jest wraz z kreatorem sieci Easy Links Advisor, który krok po kroku przeprowadza przez szczegóły instalacji. Dzięki temu konfiguracja urządzenia jest bardzo prosta. Funkcja Wi-Fi Protected SetupTM umożliwia uruchomienie bezpiecznego połączenia bezprzewodowego pomiędzy mostkiem a innymi urządzeniami w sieci.

Nowa, pionowa sylwetka wraz z elegancką stylistyką sprawiają, że WET610N zajmuje niewiele miejsca i wygląda dobrze w każdym punkcie w domu. Urządzenie dostępne jest u autoryzowanych sprzedawców oraz w sklepach internetowych w cenie 359 zł z VAT.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linksys, oddział Cisco
http://www-pl.linksys.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »