Firma » Biznes

DKV zwycięzcą plebiscytu "Najlepsza marka"

DKV zwycięzcą plebiscytu "Najlepsza marka"
Zobacz więcej zdjęć »
Firma DKV Euro Service, operator kart paliwowych, zdobyła pierwsze miejsce w plebiscycie „Najlepsza marka 2010”. Wyboru dokonywali czytelnicy najlepszych niemieckich magazynów transportowych, m.in. "Transaktuell" i "Fernfahrer".

Wydawnictwo ETM-Verlag nagrodziło najlepsze niemieckie marki 2010 roku. Prawie 8000 czytelników - kierowców, szefów firm, reprezentantów branży - wybrało swoich faworytów w 20 kategoriach. Firma DKV Euro Service już po raz szósty zdobyła nagrodę w kategorii „karty paliwowe". Wyróżnienie odebrał zarządzający firmą Alexander Trautmann. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

"Rekomendację czytelników traktujemy jako wskaźnik rozpoznawalności naszej karty i dobrego odbioru przez klientów. Fakt, że kolejny raz osiągamy taki wynik świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci." – podsumował wygraną Trautmann.

DKV Euro Service to wiodący w Europie operator karty paliwowej dla transportu profesjonalnego. Na czele przedsiębiorstwa stoi od niedawna, bo od kwietnia br., Alexander Trautmann (51 l.) Wcześniej zarząd był dwuosobowy. Ujednolicenie kierownictwa ma na celu zwiększenie efektywności i przejrzystości zarządzania firmą, a tym samym szybsze reagowanie na potrzeby rynku transportowego i flotowego. Wyrazem dążenia do zwiększenia standardów obsługi w DKV było stworzenie przez Trautmanna w 2009 r. nowej gałęzi działalności firmy – outsourcingu. W przyszłości DKV będzie również zajmować się obrachunkiem i zarządzaniem kartami paliwowymi innych emitentów.

O DKV Euro Service

DKV Euro Service to międzynarodowy operator kart paliwowo-serwisowych DKV Card.  Firma istnieje od 1934 r. i jest  zarazem najstarszą i największą na drogach Europy organizacją serwisową. W Polsce współpracuje z siecią 3000 stacji paliw i 150 warsztatów. Jest tu bezpośrednio reprezentowana od 18 lat. DKV Card umożliwia bezgotówkowe tankowanie na stacjach różnych marek i dostęp do wielu usług dodatkowych, m.in. serwisów naprawczych, internetowych serwisów mapowych, doradztwa, kalkulatorów opłat drogowych, czy fakturowania netto i zwrotu zagranicznego VAT.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.
http://www.dkv-euroservice.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »