Dom » Wnętrza

Dla higieny, oszczędności i komfortu - antybakteryjne przyciski spłukujące TECE

Antybakteryjne przyciski spłukujące TECE z jonami srebra pomagają w walce z bakteriami i utrzymaniu nieskazitelnej czystości w toalecie.
Srebro w walce z bakteriami
Znane od lat antybakteryjne właściwości srebra, wykorzystywane z powodzeniem w medycynie, posłużyły inżynierom firmy TECE do stworzenia nowoczesnego systemu przycisków TECE w wersji antybakteryjnej. Przyciski antybakteryjne TECE, przeznaczone do spłuczek podtynkowych, posiadają atest higieniczny przyznany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny oraz certyfikat Sanitized Labor Burgdof, Szwajcaria. Innowacyjna technologia zastosowana w produktach TECE polega na dodaniu jonów srebra, które hamują rozwój bakterii i grzybów, do wysokiej jakości tworzywa sztucznego, z którego wykonano przyciski. Obecność jonów srebra, gęsto rozmieszczonych w całej masie tworzywa przycisku, gwarantuje stałą ochronę przed bakteriami przez cały okres użytkowania, bez konieczności stosowania agresywnych środków dezynfekcyjnych.
Ochrona antybakteryjna w miejscach użyteczności publicznej
O czystość w domowej łazience dbają domownicy, jednak poza domem nie mamy takiej pewności w kwestii higieny. W szpitalach, szkołach, hotelach, na stacjach benzynowych, pływalniach, dworcach i w innych miejscach użyteczności publicznej, gdzie z toalet korzystają setki ludzi, ryzyko kontaktu z drobnoustrojami wzrasta diametralnie. Dlatego właśnie w tych miejscach warto zastosować nowoczesną technologię, polegającą na wykorzystaniu jonów srebra o właściwościach antybakteryjnych, zastosowaną w przyciskach spłukujących TECE w wersji antybakteryjnej. Dzięki temu możemy mieć pewność, że korzystając z domowej lub też publicznej toalety, nie przenosimy szkodliwych mikroorganizmów.

Oszczędnie, estetycznie i komfortowo
Niezawodne mechanizmy spłukujące firmy TECE wyposażone są w oszczędny zawór spustowy nagrodzony nagrodą „DESIGN PLUS" 2009, za rozwiązanie techniczne oszczędzające wodę oraz funkcjonalne wzornictwo. Dwudzielny system spłukiwania umożliwia spłukiwanie ekonomiczne na poziomie 3 litrów oraz spłukiwanie tzw. „pełne" z możliwością regulacji ilości spłukiwanej wody w zakresie 4,5 l, 6l., 7,5l. oraz 9 l. (standardowo spłuczki ustawione są na 3/6 litra). To innowacyjne rozwiązanie zapewnia możliwość dostosowania wielkości strumienia wody do potrzeb użytkownika, a co za tym idzie oszczędne gospodarowanie wodą.
Przyciski oferowane przez firmę TECE to uniwersalna propozycja zarówno do domowych toalet, jak i luksusowych salonów kąpielowych. Uniwersalna, estetyczna forma idealnie wpasowuje się w klasyczne, a także bardziej wyrafinowane aranżacje.

TECE - asortyment przycisków uruchamiające do WC w wersji antybakteryjnej:
TECEambia biały antybakteryjny (pojedynczy), nr katalogowy 9.240.140, cena netto 114,00 zł
TECEambia biały antybakteryjny (podwójny), nr katalogowy 9.240.240, cena netto 114,00 zł
TECEloop biały antybakteryjny, nr katalogowy 9.240.640, cena netto 188,00 zł
TECE - asortyment przycisków uruchamiających do pisuaru w wersji antybakteryjnej:
TECEloop biały antybakteryjny, nr katalogowy 9.242.640, cena netto 281,00 zł
TECEambia biały antybakteryjny, nr katalogowy 9.242.140, cena netto 239,00 zł
"TECE" Sp. z o.o.
Ul. Wrocławska 61
57-100 Strzelin
tece@tece.pl
www.tece.pl


Przedsiębiorstwo "TECE" Sp. z o.o. jest znanym producentem i dystrybutorem innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych przeznaczonych do obiektów przemysłowych oraz budownictwa ogólnego. Obecnie grupa TECE posiada 20 własnych oddziałów przedstawicielstwa handlowe w ponad 31 krajach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »