Technologie » AGD - RTV

DMX-CG9 - kolejna cyfrowa kamera Sanyo

DMX-CG9 - kolejna cyfrowa kamera Sanyo
Zobacz więcej zdjęć »
Japoński koncern Sanyo przedstawił nową cyfrową kamerę o oznaczeniu Xacti DMX-CG9. Urządzenie wyposażono w 9,1-megapikselową matrycę oraz możliwość rejestrowania filmów w rozdzielczości VGA.

Xacti DMX-CG9 to przeznaczone dla amatorów urządzenie korzystające z 9,1-megapikselowej matrycy CMOS (jej wymiary - 1/2,33 cala) oraz obiektywu z 5-krotnym zoomem optycznym (38 -190 mm - odpowiednik w aparatach 35 mm). Pozwala ono na nagrywanie filmów (MPEG-4 AVC/H.264) w rozdzielczości 640 x 480 pikseli z prędkością 60 klatek na sekundę.

Sprzęt wyposażono w 40-megabajtową wewnętrzną pamięć flash oraz możliwość jej rozbudowy poprzez karty formatu SD/SDHC.

Do podglądania zarejestrowanych materiałów służy 2,5-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 230 tysięcy pikseli i siedmiu poziomach jasności lub podłączany poprzez wyjście A/V telewizor (NTSC/PAL). Podczas wykonywania zdjęć możemy skorzystać z cyfrowej stabilizacji obrazu, trybu "Super Macro" (1 cm) i funkcji "Face Chaser Function" (rozpoznaje w kadrze do 12 twarzy), natomiast podczas kręcenia filmów w plenerze mamy możliwość poprawienia jakości dźwięku dzięki zastosowaniu funkcji "Wind Noise Reduction". Urządzenie dostępne jest w czterech kolorach - białym, czarnym, srebrnym i różowym. Mierzy 73,8 x 101,0 x 38,6 mm, waży 199 gramów (włącznie z akumulatorem i kartą SD) i pozwala na drukowanie zdjęć przy wykorzystaniu standardu PictBridge.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »