Rozrywka i wypoczynek » Święta

DNI ŻYCZLIWOŚCI W PARKU HANDLOWYM BIELANY

DNI ŻYCZLIWOŚCI W PARKU HANDLOWYM BIELANY
Zobacz więcej zdjęć »
Już 21 listopada obchodzić będziemy Dzień Życzliwości, święto coraz popularniejsze w naszym kraju. W tym roku do organizowanych przez Miasto Wrocław obchodów dołącza Park Handlowy Bielany, który zorganizuje cały życzliwy weekend.

W Stanach Zjednoczonych od niemal 30 lat obchodzi się World Hello Day, który z czasem spotkał się z ciepłym przyjęciem na całym świecie. We Wrocławiu akcję Dzień Życzliwości. Znajdź się wśród życzliwych już po raz siódmy organizuje Biuro Promocji Miasta wraz z licznymi partnerami. Jej ideą jest promocja życzliwości, uśmiechu, zachęcanie do czynienia sobie nawzajem dobrych uczynków. Nieprzypadkowa jest też data – 21 listopada – gdy wokół nas trwa w najlepsze deszczowa jesień. Wtedy gesty życzliwości są najbardziej potrzebne, by rozświetlić listopadową aurę.

W tym roku do partnerów akcji dołączył Park Handlowy Bielany. A ponieważ 21 listopada wypada w środę, dlatego dyrekcja Parku Handlowego Bielany postanowiła sprawić wszystkim klientom niespodziankę już wcześniej, organizując Dni Życzliwości w trakcie życzliwego weekendu.

- W sobotę i niedzielę 17 i 18 listopada nasi klienci spotkają w pasażu animatorów rozdających sympatyczne upominki nawiązujące do nadchodzącego Dnia Życzliwości - mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke, dyrektor Parku Handlowego Bielany. – Będziemy też informować o organizowanym przez miasto w ramach Dnia Życzliwości koncercie charytatywnym w klubie Eter. Cały dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Natomiast osoby, które tego dnia zrobią zakupy w Parku Handlowym Bielany za minimum 300 zł (liczy się suma wszystkich paragonów), będą mogły w przygotowanym punkcie w pasażu odebrać dodatkowy prezent.

Na życzliwych upominkach będzie można znaleźć projekt graficzny autorstwa znanego rysownika Andrzeja Tylkowskiego, który przygotowuje oprawę wrocławskiego Dnia Życzliwości od początku jego istnienia. 

Zapraszamy na życzliwy weekend w Parku Handlowym Bielany w dniach 17-18 listopada br. w godz. 11.00-18.00. Koncert charytatywny organizowany przez Miasto Wrocław rozpocznie się w środę 21 listopada o godz. 19.00 w klubie Eter przy ul. Kazimierza Wielkiego 19.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

http://www.iicg.pl/
http://www.iicg.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »