Dom » Architektura

Dodatek 3D promujący energooszczędne budowanie - projekty domów LIPIŃSCY

Dodatek 3D promujący energooszczędne budowanie - projekty domów LIPIŃSCY
Zobacz więcej zdjęć »
Katalog ze zdjęciami 3D projektów domów LIPIŃSCY DOMY dostępny w gazetach regionalnych.

Już dziś w ramach projektu „Buduj z Energią” w gazetach regionalnych ukaże się dodatek w postaci katalogu 3D ze zdjęciami naszych projektów domów (projekty domów LIPIŃSCY) i prezentacją naszego pokazowego domu pasywnego, który jako pierwszy w Polsce otrzymał certyfikat Instytutu Budynków Pasywnych w Darmstadt prof. Feista - twórcy idei pasywności. Przedsięwzięcie dofinansowane jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu dopłat do kredytów na budowę domów energooszczędnych.  

Jednym z elementów projektu jest sprawdzenie, czy warto budować energooszczędnie, jak budować i czy dobrze się mieszka w domu oszczędzającym energię. Eksperyment zostanie przedstawiony w programie telewizyjnym TVP Info, który emitowany będzie przez 13 kolejnych sobót od 8 czerwca do 31 sierpnia 2013 r. o godzinie 11:00. W niedziele od 9 czerwca do 1 września o godzinie 6:40 zaplanowano emisje powtórkowe. W jednym z pierwszych odcinków prezentowany będzie wywiad z naszego pokazowego domu pasywnego udzielony przez właściciela dr inż. arch. Miłosza Lipińskiego.

Więcej infromacji: www.lipinscy.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pozycjonowanie Wrocław - Prestige SEO
http://pseo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »