Dom » Wnętrza

DOMODESIGN W DOMOTECE EDYCJA JESIENNA

DOMODESIGN W DOMOTECE EDYCJA JESIENNA
Zobacz więcej zdjęć »
Domoteka zaprasza na jesienną edycję wyjąt- kowego wydarzenia „Domodesign. Weekend aranżacji wnętrz”. 14 i 15 października czekają wykłady, warsztaty i konsultacje prowadzone przez doświadczonych ekspertów w zakresie wyposażenia i projektowania wnętrz. Gościem specjalnym będzie: Gosia Baczyńska

Domoteka to miejsce z wyjątkowym designem, które niezmiennie inspiruje i zachwyca miłośników pięknych i niepowtarzalnych mebli i dodatków. To także przestrzeń, gdzie na klientów czekają profe- sjonaliści, gotowi pomóc w doborze odpowiedniego wyposażenia dowolnej domowej przestrzeni – od kuchni po sypialnię. Domoteka lubi inspirować i pomagać swoim klientom wychodząc naprzeciw ich potrzebom.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu– Letnia edycja cyklu warsztatów Domodesign cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem naszych klientów, dlatego postanowiliśmy tej jesieni zaprosić wszystkich miłośników designu i dać im możli- wość skorzystania z eksperckiej wiedzy współpracujących z nami specjalistów. W ramach Domodesi- gn ponownie zaprosiliśmy do współpracy znakomitych architektów, projektantów wnętrz i fotografów, którzy odkryją tajniki dobrze zaprojektowanego wnętrza i podzielą się wiedzą ekspercką najwyższej próby – mówi Agata Brzezińska, Head of CEE z firmy Pradera, właściciela Domoteki.

W piątek 14 października oraz w sobotę – Domoteka stanie się centrum wiedzy połączonej jak zawsze z najlepszym designem. Każdy, kto ma ochotę w tych dniach odwiedzić Domotekę, będzie pozytyw- nie zaskoczony ilością atrakcji, które zostały przygotowane na to wyjątkowe wydarzenie. Domodesign to otwarte wykłady, warsztaty i konsultacje prowadzone przez profesjonalistów zajmujących się na co dzień projektowaniem i aranżowaniem wnętrz.

W bogatym programie wydarzenia znalazło się wiele ciekawych wykładów. Tajniki tworzenia wnętrz w duchu Feng Shui zdradzi Karina Hartyńska. O tym, jak profesjonalnie i bezboleśnie pozbyć się nadmia- ru niepotrzebnych rzeczy z naszego otoczenia, czyli dokonać declutteringu i sprawić, żeby stało się przyjaznym środowiskiem do życia opowie Maria Ernst-Zduniak. W programie nie mogło zabraknąć także Marty ZOYKI Michalik, dyplomowanej fotografki i dekoratorki wnętrz, reżyserki produktowych i kulinarnych sesji zdjęciowych, która pokaże, jak fotografować wnętrza, jak komponować kadr i na co zwracać uwagę, by uzyskać jak najlepszy efekt, korzystając z własnego smartfona.

Ale to nie wszystko, co czeka podczas Domodesign. Gościem specjalnym wydarzenia będzie jed- na z najsłynniejszych polskich projektantek mody i mistrzyni twórczego łączenia kontrastów. Gosia Baczyńska od 2021 roku współpracuje z marką Paradyż. Artystka tworząc specjale kolekcje płytek ceramicznych udowadnia, że moda i design to wzajemnie przenikające się światy. – Struktury, za- czerpnięte ze świata mody można przenosić na elementy wyposażenia wnętrz, zapraszać modę do wnętrz i tworzyć absolutnie unikatową jakość”. – tłumaczy projektantka. O tym, jak to robić, opowie podczas specjalnego wykładu, który wygłosi w sobotę.

Podczas Domodesign goście będą mogli obejrzeć także wyjątkową wystawę 77 prac młodych arty- stów stworzoną we współpracy z marką Paradyż.

Porady architektów i projektantów w Domotece, podobnie jak wstęp na wszystkie wydarzenia pod- czas Domodesign 14–15 października 2022 są bezpłatne (na wybrane z nich obowiązują wcześniej- sze zapisy). Program wydarzenia Domodesign znajduje się na stronie www.domoteka.pl

Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka ul. Malborska 41, Warszawa
14 października, piątek: 14:00-20:00
15 października, sobota: 11:00-20:00

Wstęp bezpłatny

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.domoteka.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kasia Błażuk

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »