Technologie » Internet

Domowy budżet łatwiejszy do opanowania

Domowy budżet łatwiejszy do opanowania
Zobacz więcej zdjęć »
Internetowy serwis pomagający zarządzać domowym budżetem - Finanse iFIN24 zyskał nową szatę graficzną i nowe funkcje pozwalające lepiej prognozować stan osobistych finansów w przyszłości. iFIN24 (spółka grupy Comarch) zapowiada dynamiczny rozwój serwisu w nadchodzących miesiącach.

Przeciętny użytkownik bankowości internetowej dysponuje kilkoma kontami bankowymi i kartami kredytowymi, opłaca miesięcznie kilka rachunków, często również spłaca kredyt.

Zrównoważenie domowego budżetu wymaga planowania, dlatego coraz więcej osób korzysta z programów do zarządzania finansami osobistymi, a największy tego typu serwis na świecie - Mint.com ma ponad milion użytkowników. Finanse iFIN24 miały swoją premierę we wrześniu 2009 roku. Od tego  czasu pierwsza wersja serwisu była testowana przez użytkowników. Na podstawie ich uwag i pomysłów powstał plan budowy obecnej wersji i jej dalszego rozwoju.

- Od początku zakładaliśmy, że nie będziemy kopiować zachodnich rozwiązań. Chcemy tworzyć system dopasowany do potrzeb polskich użytkowników. Od momentu jego uruchomienia zbieraliśmy informacje zwrotne od użytkowników, sprawdzaliśmy w jaki sposób korzystają z serwisu i czego oczekują. W rezultacie zdecydowaliśmy się na gruntowną przebudowę serwisu w nowej technologii– mówi Wawrzyniec Sosnowski, wiceprezes iFIN24 SA.

Projektanci serwisu Finanse iFIN24 postawili sobie za zadanie stworzenie aplikacji wyróżniającej się łatwością i komfortem obsługi. Nowa wersja serwisu powstała w technologii Microsoft Silverlight, która pozwala na zbudowanie atrakcyjnego graficznie interfejsu i przyjaznej nawigacji. W serwisie Finanse iFIN24 wykresy, pokazujące na co najwięcej wydajemy oraz  ile możemy oszczędzić w bieżącym miesiącu można zobaczyć na głównym pulpicie aplikacji natychmiast po jej uruchomieniu i wprowadzeniu podstawowych danych. Nowością jest dynamiczny wykres cash flow, który pokazuje jakimi środkami będziemy dysponować w przyszłości. Planowanie przychodów i wydatków ułatwia widok kalendarza, po którym możemy swobodnie przesuwać zdarzenia i realizować je lub kasować upuszczając w oznaczonym miejscu. iFIN24 zapowiada regularne wprowadzanie kolejnych funkcji z listy życzeń użytkowników. Pierwsza z nich to mobilna wersja serwisu na iPhone, która ułatwi bieżące notowanie wydatków gotówkowych. Nową wersję serwisu można testować bezpłatnie po adresem https:// finanse.ifin24.pl 

Informacje o iFIN24 SA

Powołana w roku 2008 Spółka iFIN24 SA należy do grupy kapitałowej Comarch. iFIN24 prowadzi równolegle dwa rodzaje działalności: skierowaną do klientów indywidualnych usługę zarządzania finansami osobistymi za pośrednictwem portalu internetowego oraz przeznaczone dla firm usługi przesyłania i archiwizowania dokumentów elektronicznych, w tym e-faktur za pośrednictwem innowacyjnej platformy internetowej. Spółka prowadzi niezależną działalność biznesową, korzystając z rozwiązań Comarch SA, a infrastruktura iFIN24 umieszczona jest w profesjonalnym Comarch Data Center. 

KONTAKT:Grupa Kapitałowa Comarch | Paweł Kozyra| +48 608 646 173| media@comarch.pl|www.comarch.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pawel.kozyra@comarch.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 14 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »