Technologie » Internet

System lojalnościowy iReward24 w ukraińskich restauracjach

System lojalnościowy iReward24 w ukraińskich restauracjach
Zobacz więcej zdjęć »
Sieć restauracji na Ukrainie prowadzonych przez firmę !FEST wybrała system lojalnościowy krakowskiej spółki iReward24. Program został wprowadzony we wszystkich lwowskich lokalach należących do !FEST: 13 restauracjach oraz sklepie firmowym fabryki czekolady.

Program lojalnościowy jest skierowany do klientów restauracji !FEST oraz do klientów współpracujących z firmą partnerów zewnętrznych.

Udział w programie umożliwia uczestnikom zbieranie punktów podczas każdej wizyty w danym lokalu. Zdobytymi punktami klient może płacić przy kolejnym zamówieniu. Uczestnikami programu mogą być także pracownicy.

Głównym powodem decyzji o zakupie oprogramowania była konieczność automatyzacji i usprawnienia procesów funkcjonujących w ramach programu lojalnościowego prowadzonego już w sieci !FEST. Wszystkie działania wykonywane były do tej pory ręcznie, począwszy od rejestracji klientów, naliczania punktów i ich wymiany na kolejne zamówienia. Niezbędne stało się w takiej sytuacji wdrożenie odpowiedniego narzędzia IT. Po analizie dostępnych rozwiązań firma !Fest zdecydowała się na zakup systemu lojalnościowego firmy iReward24.

- Dzięki wdrożeniu systemu iReward24 Loyalty Platfom możemy szczegółowo analizować historię transakcji każdego klienta. Co ważne, zyskaliśmy także dodatkowy kanał komunikacji z klientami - Customer Web Application. System pozwala nam na przeprowadzanie segmentacji klientów według różnych kryteriów, dzięki temu dla poszczególnych grup możemy tworzyć zindywidualizowane oferty i wykorzystywać efektywne kanały komunikacji. Dużą zaletą systemu jest tryb online, dzięki któremu możemy szybko, sprawnie tworzyć różnego rodzaju promocje i ciekawe oferty - mówi Natalia Maziar, Loyalty Program Manager w firmie !Fest.

- Dostęp przez przeglądarkę internetową w pełni wpisuje się w innowacyjne podejście klienta do usług IT, a dzięki naszej platformie wszystkie procesy lojalnościowe są przeprowadzane automatycznie, w bezpieczny sposób, bez obawy, że pracownicy obsługujący program nie poradzą sobie z rozrastającą się liczbą danych i zadań - mówi Dominika Kulawik, Business Solution Manager w iReward24.

iReward24 SA należy do Grupy Kapitałowej Comarch. Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu programów lojalnościowych. Firma dostarcza autorskie rozwiązania IT, a także świadczy usługi konsultingowe i analityczne. Oferowana przez spółkę iReward24 Loyalty Platform działa w oparciu o innowacyjny model SaaS (Software as a Service), który pozwala na obniżenie kosztów wdrożenia oraz szybkie uruchomienie programu.

!FEST - prowadzi kilkanaście restauracji na terenie Lwowa. Wszystkie lokale charakteryzują się oryginalnością, pomysłowością wystroju oraz nawiązaniem do tradycji i legend miasta.
www.local.lviv.uaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pawel.kozyra@comarch.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 14 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »