Firma » Biznes

Doradzaj i zarabiaj z Rintal Polska

Doradzaj i zarabiaj z Rintal Polska
Zobacz więcej zdjęć »
Sposobem na kryzys w branży budowano-wykończeniowej może być rozwinięcie dotychczasowej oferty o inwestycję przynoszącą zysk, ale niewymagającą ponoszenia dodatkowych kosztów organizacyjnych.

Rozwiązanie idealne dla producentów i sprzedawców podłóg, okien oraz drzwi, zakładów stolarskich, architektów i przedstawicieli handlowych z branż budowlanych proponuje Rintal Polska, lider na rynku producentów schodów do wnętrz. Program partnerski „Rintal Perfect System" koncentruje się wyłącznie na pośredniczeniu przy sprzedaży - zadaniem partnera jest tylko nieodpłatne udostępnienie niewielkiej powierzchni na ekspozytor lub rool-up oraz obsługa zainteresowanego zakupem schodów poprzez zapisanie podstawowych danych kontaktowych. Dalej klientem zajmuje się właściwy salon firmowy Rintal Polska. W przypadku złożenia zamówienia, partner otrzymuje wynagrodzenie określone w systemie prowizyjnym. Rintal Polska utrzymuje z partnerem stały, comiesięczny kontakt informując go o wszystkich nawiązanych współpracach i złożonych zamówieniach.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Oprócz możliwości posługiwania się znaną w branży marką, klient otrzymuje pełne wsparcie techniczne, organizacyjne i marketingowe ze strony firmy. Dodatkowo na stronie Rintal Polska umieszczona zostaje informacja o partnerze, ułatwiająca potencjalnemu klientowi kontakt z daną firmą. Na każdym etapie współpracy do dyspozycji partnera pozostają doradcy techniczni, gotowi odpowiedzieć na każde pytanie, składający wizyty handlowe i przeprowadzający szkolenia pracowników.

Do końca listopada potrwa konkurs przeznaczony dla obecnych i przyszłych partnerów. Każdy pracownik, zajmujący się sprzedażą schodów Rintal Polska, ma szansę wygrać 37 calowy telewizor marki Samsung. Informacji szczegółowych udziela Krzysztofa Studzinska, k.studzinska@rintal.pl.

Więcej o firmie i zasadach współpracy dostępnych jest na stronie www.rintal.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »