Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Douglas - nowa perfumeria w Parku Handlowym Matarnia

Douglas  - nowa perfumeria w Parku Handlowym Matarnia
Zobacz więcej zdjęć »
8 czerwca grono najemców Parku Handlowego Matarnia poszerzyło się o perfumerię Douglas. W nowym sklepie klienci mogą kupować zapachy i kosmetyki uznanych marek.

W lokalu liczącym 170 mkw. znalazła się bogata oferta zapachów, produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, a także duży wybór kosmetyków do makijażu. Klienci, którzy zrobią zakupy w perfumerii w dniach od 8 do 10 czerwca, otrzymają zaproszenie na makijaż oraz drobny upominek. Dodatkowo Douglas oferuje swoim klientom system lojalnościowy, dzięki któremu można zbierać punkty, uprawniające do rabatów i prezentów.

 

Douglas to największa sieć perfumerii w Polsce, licząca 101 filii. Należące do niemieckiej grupy perfumerie są dostępne w 18 krajach Europy.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »