Dom » Budownictwo

Drewno w ekskluzywnej odsłonie

Drewno w ekskluzywnej odsłonie
Zobacz więcej zdjęć »
Lakierobejca Ekskluzywna – nowy produkt marki Dulux® - przywróci blask drewnu, zapewniając jednocześnie trwałą ochronę przed słońcem i wodą.

Piękna pogoda i kilka godzin wolnego czasu to połączenie sprzyjające wycieczkom do domków letniskowych poza miastem. Przy okazji pierwszej wizyty po długiej przerwie często okazuje się, że drewniane okna, drzwi czy meble ogrodowe wymagają gruntownego odświeżenia. Aby przywrócić im estetyczny wygląd, należy użyć odpowiednich środków. Producent farb i lakierów marki Dulux® proponuje Lakierobejcę Ekskluzywną, służącą nie tylko do ochrony, ale także do dekoracji drewna. Można ją stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Dulux® Lakierobejca Ekskluzywna polecana jest do lakierowania powierzchni drewnianych (np. okna, drzwi, meble, balustrady itp.), których idealny wygląd bardzo wpływa na estetykę domu, domku letniskowego oraz ich otoczenia. Nowoczesna formuła produktu, bazująca na wysokogatunkowych żywicach, pozwala na uzyskanie barwnej, transparentnej powłoki o  charakterystycznym półpołysku. W zastosowaniach zewnętrznych zabezpiecza drewno przed wszystkimi czynnikami atmosferycznymi. Użyta wraz ze środkiem Dulux® Impregnat ochronno - dekoracyjny chroni również przed sinizną drewna.

Dulux® Lakierobejcę Ekskluzywną wyróżnia wysoka wydajność. Litr produktu pozwala na odmalowanie aż 25 m² powierzchni drewnianej.

Dulux® Lakierobejca Ekskluzywna dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej obejmującej 13 kolorów. Jasnym odcieniom wierzby i sosny, towarzyszą m.in. intensywny mahoń i cedr oraz ciemny palisander i heban. W zależności od potrzeb użytkownika, produkt dostępny jest w małych (0,25 l), średnich (0,75 l), jak i dużych (2,5 l) opakowaniach.

Informacje o produkcie Dulux® Lakierobejca Ekskluzywna

  • Czas schnięcia: ok. 24 godz.
  • Liczba kolorów: 13
  • Wykończenie: półpołysk
  • Wydajność: do 25 m2 / l
  • Cena: ok. 52 zł / 1 l


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »