Dom » Budownictwo

Drewnochron w „Polowaniu na ogród”

Drewnochron w „Polowaniu na ogród”
Zobacz więcej zdjęć »
Drewnochron został partnerem 9 sezonu programu telewizyjnego „Polowanie na ogród”. Produkty tej marki będą wykorzystywane do dekoracji i ochrony drewnianych elementów w ogrodach, które trafią pod opiekę prowadzącego program Dominika Strzelca.

Premierowe odcinki wiosennej serii, w której po raz kolejny znany projektant ogrodów dokona spektakularnych metamorfoz zaniedbanych przydomowych przestrzeni, można oglądać na antenie TVN Style w soboty o godz. 15.20 oraz w niedziele o godz. 10.25 na stacji HGTV.

O uroku ogrodu decydują nie tylko rośliny, ale także meble i obiekty małej architektury, które wpływają na jego funkcjonalność i pomagają tworzyć niezwykły klimat. W tej roli szczególnie efektownie sprawdza się drewno. By jednak mogło ono zachować swoje piękno i trwałość ma lata, musi być odpowiednio zabezpieczone. Wie o tym doskonale profesjonalna ekipa Dominika Strzelca, która podczas nowej serii przemian ogrodowych sięgnie po sprawdzone produkty do ochrony i dekoracji drewna marki Drewnochron.

Prezentowane wiosną odcinki będą skarbnicą nowych inspiracji na zaskakujące przemiany ogrodowe, które – jak udowodni Dominik Strzelec ze swoją niezawodną drużyną – można przeprowadzić nawet w trzy dni i przy ograniczonym budżecie. „Polowanie na ogród” będzie jak zawsze okazją do dobrej zabawy nie tylko dla miłośników ogrodnictwa, a także źródłem wielu cennych porad, jak przeprowadzić prace wokół domu, by móc cieszyć się nową estetyką ogrodu i zyskać wymarzone miejsce do relaksu na świeżym powietrzu.

Premierowe odcinki nowej serii programu „Polowanie na ogród” są emitowane na antenie TVN Style w soboty o godz.15.20 oraz w niedziele o godz. 10.25 na stacji HGTV.

Więcej na temat produktów do impregnacji drewna można znaleźć na stronie https://drewnochron.pl/produktyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »