Gospodarka » Żywność

Drobiowa pokusa DROSED

Drobiowa pokusa DROSED
Zobacz więcej zdjęć »
Wędliny w plastrach w wygodnym opakowaniu 100 gram to najnowsza propozycja firmy DROSED. Wśród nich znalazły się podsuszana Kiełbasa siedlecka, dietetyczna Polędwica delikatesowa z fileta oraz Szynka z kurczaka o apetycznym wyglądzie.
Wędliny drobiowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem konsumentów. W przeciwieństwie do wieprzowiny, drób to mięso, które chętnie wybieramy i spożywamy go z roku na rok więcej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, DROSED wprowadza do sprzedaży Kiełbasę siedlecką, Polędwicę delikatesową z fileta oraz Szynkę z kurczaka w plastrach dostępne w wygodnej porcji 100 gram.

Wędliny w praktycznym i nowoczesnym opakowaniu idealnie sprawdzą się w domu, można je zabrać ze sobą również do pracy. Niewielka porcja dopasowana jest do aktywnego trybu życia współczesnych konsumentów i pozwala im zjeść produkt w całości w ciągu jednego dnia. Wędliny w plastrach z serii Drobiowa pokusa zachowują świeżość przez 21 dni. Specjalista od drobiu, firma DROSED, wykorzystuje do ich produkcji jedynie własny, sprawdzony surowiec.

Wysokiej jakości wędliny, wyprodukowane z mięsa od zaufanych hodowców są nie tylko smaczne, ale też wyjątkowo delikatne. Podsuszana Kiełbasa siedlecka w plastrach o odpowiedniej grubości to idealny produkt na kanapki. 100 gram podsuszanego produktu otrzymano ze 120 gram mięsa drobiowego. Natomiast Polędwica delikatesowa z fileta kurczaka DROSED to wyjątkowo niskokaloryczna wędlina, która przypadnie do gustu osobom ceniącym lekkie, smaczne posiłki lub będącym na diecie. Połowa porcji (50 g) polędwicy to jedynie 2% wskazanego dziennego spożycia (GDA) kalorii i zaledwie 0,5% dziennego zapotrzebowania na tłuszcze. Trzeci produkt, Szynka z kurczaka powstaje z mięsa z uda kurczaka. Ten soczysty drobiowy rarytas o apetycznym wyglądzie podniesie wartość odżywczą każdej kanapki.

Nowe wędliny w plastrach marki DROSED w opakowaniach 100 gram dostępne są od sierpnia br. w promocyjnej cenie detalicznej 2,99 zł/szt.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »