Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Druciane figurki w wykonaniu seniorów

Metalowe figurki to ciekawy i obecny już od jakiegoś czasu trend w wystroju wnętrz. 22 czerwca na warsztatach w Porcie Rumia seniorzy będą tworzyć z drucików oryginalne figurki, które staną się ozdobą niejednego domu. Udział w spotkaniu z cyklu „Senior aktywny i kreatywny” jest bezpłatny.

Senior, jeśli tylko zdrowie pozwala, powinien być aktywny. A aktywność w połączeniu z kreatywnością wróży nie tylko dobrą zabawę, ale też daje szansę nabycia nowych umiejętności przez osoby starsze. Okazją ku temu są cykliczne warsztaty „Senior aktywny i kreatywny”, które mają miejsce w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Bezpłatne warsztaty dla seniorów rozpoczną się 22 czerwca o godzinie 12.00 i potrwają do 17.00. W tym czasie uczestnicy będą tworzyć oryginalne, druciane figurki, które staną się piękną ozdobną każdego wnętrza. Niezależnie od poziomu doświadczenia każdy uczestnik będzie miał szansę wyrazić swoją kreatywność i stworzyć unikalne dzieło. Te własnoręcznie wykonane ozdoby nie tylko upiększą mieszkanie, lecz także staną się niepowtarzalnym upominkiem dla bliskich.

Udział w warsztatach to nie tylko doskonała okazja do nauki nowych umiejętności i stworzenia wyjątkowych dekoracji. To także czas na spotkanie z innymi seniorami, wymianę doświadczeń i wspólne spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Spotkanie „Senior aktywny i kreatywny” odbędzie się 22 czerwca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »