Rozrywka i wypoczynek » Sport

Drużyna Kolportera z podwójnym tytułem mistrzowskim

Z podwójnym tytułem mistrza Polski wróciła piłkarska reprezentacja Kolportera z IX. Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej, które odbyły się w dniach 12-13 września 2015 r. w Krakowie.

Piłkarze Kolportera, oprócz zdobycia głównego trofeum, byli również najlepsi wśród firm branży poligraficznej, papierniczej i opakowań.

W krakowskich mistrzostwach brało udział 60 firm z całej Polski, ale żadna nie sprostała drużynie Kolportera. W głównym turnieju reprezentacja dystrybutora prasy pokonała najpierw Amcor Łódź 3:1, a w ćwierćfinale 3W Dystrybucję Budowlaną 6:0. W półfinale po bardzo zaciętym meczu z KGHM Polska Miedź piłkarze Kolportera zwyciężyli w karnych 3:2 (mecz w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 2:2). W finale Kolporter nie dał szans drużynie Dekorglass Działdowo wygrywając 3:0.
Równie znakomicie reprezentacja Kolportera poradziła sobie w rozgrywanych równolegle mistrzostwach Branży Poligraficznej, Papierniczej i Opakowań. Kolporter rozgromił kolejno zespoły Scorpio Łódź 10:0, Kodaka Warszawa 13:0 i Chespy Krapkowice 3:0. W finale los ponownie zetknął Kolportera z drużyną Dekorglass Działdowo. Tym razem mecz zakończył się wynikiem 3:1.
– To kolejny sukces naszej drużyny w tym roku – mówi z zadowoleniem Dariusz Nytko, który razem z Maciej Krysztofiakiem jako trener prowadzi zespół Kolportera. – Na wiosnę zdobyliśmy podwójne mistrzostwo Polski w turnieju halowym, teraz powtórzyliśmy ten wynik na otwartym stadionie.  
Dodajmy, że za najbardziej wartościowego zawodnika całych mistrzostw został uznany reprezentant Kolportera Marcin Wanat.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Spółka zbudowała największą w Polsce, zlokalizowaną w sklepach detalicznych, sieć ponad 25 tysięcy terminali do sprzedaży doładowań prepaid. Terminale realizują również płatności i usługi elektroniczne. Kolporter jest właścicielem 820 saloników prasowych i 192 salonów Top-Press.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kolporter Biuro Prasowe

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »