Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Dzieci i dziennikarze wspólnie malują bombki

Dzieci i dziennikarze wspólnie malują bombki
Zobacz więcej zdjęć »
Przedszkolaki i dziennikarze wezmą udział w dorocznej akcji Arkad Wrocławskich „Wielkie Malowanie Bombek”. 22 listopada wspólnie wymalują bombki w rozmiarach XXL. Powalczą o sprzęt dydaktyczny dla wrocławskich przedszkoli.

W samo południe, w czwartek, 22 listopada przedstawiciele pięciu wrocławskich redakcji: Gazety Wrocławskiej, TVP Wrocław, Radio Traffic, dlaStudenta.pl i tuWroclaw.com odwiedzą Arkady Wrocławskie, by pomalować 1,5 metrowe bombki. W tym zadaniu będą pomagać im przedszkolaki. Nie zabraknie emocji i rywalizacji – dziennikarze wraz z dziećmi reprezentującymi wrocławskie przedszkola utworzą drużyny, których zadaniem będzie przygotowanie najpiękniejszej bombki.

Wymalowane przez przedszkolaki i dziennikarzy bombki w dniach 22 listopada – 12 grudnia wezmą udział w głosowaniu. Wyniki zostaną ogłoszone 14 grudnia podczas Świątecznych Jasełek w Arkadach Wrocławskich. Dzieci, które wraz z dziennikarzami pomalują zwycięską bombkę otrzymają elektroniczny sprzęt dydaktyczny dla swojego przedszkola. Nagrody – aparaty cyfrowe - otrzymają także pozostałe przedszkola, których wychowankowie uczestniczyli w akcji.

Nadchodzące „Wielkie Malowanie Bombek” to już piąty tego typu happening organizowany przez Arkady Wrocławskie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »