Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Dzieci poznają pracę budowlańca

Podczas zajęć dla dzieci pt. „Mały budowlaniec” na maluchy, które uwielbiają budować i majsterkować, czeka mnóstwo atrakcji i naukowych ciekawostek. 15 czerwca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan powstaną m.in. mosty bez kleju i gwoździ, słomkowe konstrukcje czy budowle z kostek cukru.

Warto odkrywać świat nauki z Portem Rumia! 15 czerwca zapowiada się niezwykle ekscytujący dzień pełen nauki i zabawy! „Mały budowlaniec” to temat najnowszego spotkania z cyklu „Akademia małego odkrywcy”. Zajęcia potrwają od godziny 12.00 do 17.00.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Instruktorzy postarają się, by tego dnia powstały zaskakujące budowle. Dzieci będą tworzyć m.in. mosty bez kleju i gwoździ, słomkowe konstrukcje, budowle z kostek cukru czy domek dla owadów. Mali uczestnicy poznają pojęcie wytrzymałości, obciążając belki o różnych przekrojach.

Nowy cykl bezpłatnych zajęć „Akademia małego odkrywcy” w Porcie Rumia od początku roku przybliżał dzieciom pracę inżynierów oraz tajemnice maszyn i konstrukcji. Nie brakowało także eksperymentów, które pozwoliły przekonać się, że nauka jest fascynująca.

Spotkanie „Mały budowlaniec” z cyklu „Akademia małego odkrywcy” odbędzie się 15 czerwca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »