Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Dziecięce przygody z nauką – bezpłatne ekowarsztaty

Ekologiczne warsztaty, ciekawe gry w formacie XXL, a także gazetowy pokaz mody czekają na małych odkrywców fascynującego świata nauki w Centrum Handlowym Auchan Komorniki. Rodzinne spotkanie, którego tematem będzie ekologia, odbędzie się w sobotę 25 maja od godziny 12.00 do 17.00. Wstęp wolny

W ramach edukacyjnego cyklu „Mali odkrywcy” w Centrum Handlowym Auchan Komorniki regularnie odbywają się bezpłatne spotkania wypełnione warsztatami i zabawami, które pozwalają dzieciom zachwycić się różnymi dziedzinami nauki oraz poznać wiele ciekawostek.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Tematem wydarzenia 25 maja jest ekologia. Mali uczestnicy przypomną sobie, jak prawidłowo segregować domowe odpadki i dlaczego jest to ważne. Wiele pozytywnych emocji i ciekawych informacji zapewnią dzieciom gry w formacie XXL oraz niecodzienny, gazetowy pokaz mody. Na warsztatach z pozornie nieprzydatnych przedmiotów powstaną pomysłowe zabawki.

Spotkanie pt. „Ekologia” z cyklu „Mali odkrywcy” odbędzie się w sobotę 25 maja w Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy ulicy Głogowskiej 432 w Poznaniu. W bezpłatnych zajęciach będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny. Następne spotkanie z cyklu „Mali odkrywcy” odbędzie się 15 czerwca, a jego tematem będzie księżyc.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »