Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Dzień Babci i Dziadka w Arkadach Wrocławskich – relacja

Portrety, upominki dla babć i dziadków, przygotowywanie laurek, rysowanie i mnóstwo radości – tak upłynął Dzień Babci i Dziadka w Arkadach Wrocławskich.

19 stycznia w Arkadach Wrocławskich zrobiło się bardzo miło i rodzinnie. Wszystko za sprawą Dnia Babci i Dziadka. Tego dnia na Klientów czekali rysownicy, którzy tworzyli portrety, idealne prezenty dla seniorów. Dodatkowo dla babć i dziadków przygotowane zostały upominki: wody toaletowe, płyny do kąpieli, korektory zmarszczek, tekstylia kuchenne, świece ozdobne, rękawiczki, krawaty i markowe, aromatyczne herbaty.

Najmłodsi mogli pochwalić się swoimi talentami plastycznymi. Czekały na nich kolorowanki, bloki rysunkowe, passe-partout, które mogli ozdobić oraz pyszne łakocie.

Dzień Babci i Dziadka w Arkadach Wrocławskich odbył się 19 stycznia, w sobotę w godzinach 12.00 – 18.00.

Arkady Wrocławskie – Tu każda chwila cieszy.
CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami: 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3.5 metra szerokości oraz waga 200 ton - oto dane akwarium.
Więcej informacji na http://www.arkadywroclawskie.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »