Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Dzień Dziecka w IKEA Łódź

Dzień Dziecka w IKEA Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Dzień Dziecka to jedna z najradośniejszych okazji w roku. Aby przedłużyć towarzyszący mu nastrój beztroskiej zabawy, obchody zbliżającego się Dnia Dziecka w sklepie IKEA Łódź potrwają…aż 4 dni!

Na wszystkie dzieci, zarówno małe, jak i duże, atrakcje w sklepie IKEA Łódź czekać będą już w weekend. W sobotę i w niedzielę w godz. 12.00 – 20.00  zielona część Restauracji zmieni się w plac gier i zabaw. Na wszystkich milusińskich czeka mini tor przeszkód ze stacjami, konkursy rysunkowe, zabawy i mnóstwo niespodzianek. Dla najdzielniejszych czekają dyplomy, nagrody i pamiątkowe zdjęcia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Między 29 a 31 maja każde dziecko, które odwiedzi Pokój Zabaw Småland i sklep IKEA Łódź otrzyma zaproszenie na wyjątkowy spektakl pt. „Pluszaki i ich nocne szlaki”, opowiadający o niezwykłych przygodach małych bohaterów nocą w wielkim mieście. Spektakl odbędzie się 1 czerwca o godz. 13.00 i 18.00 w zielonej części Restauracji IKEA. Na specjalnie zaaranżowanej teatralnej scenie zagoszczą niezwykli aktorzy – pluszaki IKEA! 

Radości towarzyszącej Dniu Dziecka nigdy dość. Tego, by uśmiechy najmłodszych gościły na ich buziach przez cały rok 1 czerwca będą życzyć milusińskim także pracownicy sklepu IKEA Łódź.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »