Rozrywka » Prezenty
Dzień Kobiet w Arkadach Wrocławskich - relacja
Panie, które 8 marca odwiedziły Arkady Wrocławskie, otrzymały kwiaty z okazji swojego święta. Róże były wręczane przez eleganckich panów, którzy do kwiatów dołączali najlepsze życzenia.
Kolejną niespodzianką była muzyka na żywo, która umiliła chwile spędzone w Centrum. Muzycy z Akademii Muzycznej wykonali jazzowe wersje takich hitów jak: „Fragile”, „Summertime”, „What a wonderfull world” oraz wiele innych.
Arkady Wrocławskie – Tu każda chwila cieszy.
CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami: 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3.5 metra szerokości oraz waga 200 ton - oto dane akwarium.
Nadesłał:
redakcja123
|
Jak zaprojektować łazienkę dla wielu pokoleń?
Polacy toną w długach. Psychika pęka jako pierwsza
Gamingowe ferie w G City Plejada – dzień pełen emocji dla graczy w każdym wieku
Schibsted & Vend Polska przedłuża najem w kompleksie High5ive w Krakowie
Let's build a better place - nowa odsłona kampanii Aluprof z udziałem Szymona Marciniaka
Komentarze (0)