Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Dzień Mamy z kuchnią molekularną

Celebrowanie Dnia Mamy nabiera nowego, smakowitego wymiaru! Centrum Handlowym Auchan Hetmańska zaprasza wszystkie miłośniczki kulinarnych eksperymentów wraz z dziećmi na niepowtarzalne warsztaty. W sobotę, 25 maja razem odkryjemy tajemnice kuchni molekularnej.

Doświadczeni instruktorzy zabiorą uczestników w niezwykłą podróż po świecie kuchni molekularnej, inspirując do tworzenia zaskakujących potraw. W programie znajdą się m.in. dymiące lemoniady, lody sorbetowe i mleczne bez użycia zamrażarki, owocowy kawior, molekularna pianka z soku, smoczy oddech oraz lodowe chrupki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dodatkową atrakcją będą eksperymenty z ciekłym azotem, które pozwolą uczestnikom obserwować fascynujące reakcje na różne przedmioty i artykuły spożywcze. Na koniec, każdy uczestnik zostanie uhonorowany dyplomem „Zwariowanego Naukowca”.

Warsztaty kulinarne odbędą się o godzinach 11.00, 12.30, 14.00 oraz 15.30 i będą trwać 45 minut. Liczba uczestników jest ograniczona o każdej godzinie do maksymalnie 10 osób wraz z opiekunami.

Warsztaty kreatywne

Dla najmłodszych, którzy chcieliby własnoręcznie przygotować upominek dla mamy, zaplanowaliśmy warsztaty kreatywne. Podczas bezpłatnych zajęć będzie można stworzyć kolorowy koszyczek z kwiatami dla mamy oraz śliczny bukiet z serduszek w formie kartki-laurki z efektem 3D.

Konkursy z nagrodami

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska wspólni zaplanowało jeszcze więcej upominków z okazji Dnia Mamy. W trakcie minikonkursów będzie można wygrać karty upominkowe do perfumerii Douglas.

Dzień Mamy z kuchnią molekularną odbędzie się 25 maja w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku od godziny 11.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »