Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Dzień Mamy z Rodziną Treflików

Do wyjątkowego świętowania Dnia Mamy zaprasza ogród Rodziny Treflików! 24 i 25 maja Centrum Handlowe Auchan Swadzim zmieni się w niezwykłe miejsce pełne kolorowych kwiatów i fascynujących roślin, gdzie mamy wspólnie z dziećmi będą mogły cieszyć się swoim świętem.

Wszystkich gości Centrum Handlowe Auchan Swadzim zachęca do odwiedzenia ogrodu Rodziny Treflików, gdzie 24 i 25 maja będą mogli odkryć piękno i różnorodność roślin. Podczas warsztatów botanicznych, zarówno dzieci, jak i dorośli, będą mieć okazję zasadzić rośliny, które później zabiorą do domu, aby móc je pielęgnować i obserwować ich wzrost.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na uczestników dwudniowego wydarzenia będą czekać liczne strefy tematyczne z różnorodnymi atrakcjami. Dzieci nauczą się przesadzać rośliny i poznają zasady ich pielęgnacji, sprawdzą wilgotność oraz pH podłoża specjalnymi przyrządami. Odkryją sekrety roślin, ich nazwy i nauczą się je rozpoznawać. Wyruszą w podróż do świata zapachów ukrytych w przyrodzie. Rozszyfrują, gdzie rośliny ukrywają zapachy, które wyczuwamy nosem i odkryją sekrety tworzenia perfum.

Podczas zajęć plastycznych dzieci pod okiem animatorów będą tworzyć oryginalne i nieszablonowe laurki, ozdoby i upominki, które z pewnością stanowić będą oryginalne prezenty dla wszystkich mam.

Najmłodsi uczestnicy będą mieli okazję, by pobawić się wspólnie z malutkimi Treflikami i Misiem Zdzisiem mnóstwem drewnianych klocków. Będzie to wspaniała okazja do twórczej i kreatywnej zabawy.

W sobotę 24 maja Centrum Handlowe Auchan Swadzim będzie gościć przedszkolaki i uczniów z pobliskich placówek, którzy będą sadzić kwiaty i siać łąkę kwietną w ogródku edukacyjnym, a przy strefie w centrum handlowym będą mogli oglądać bajki, sadzić rośliny i robić laurki dla mam.

 

Dwudniowe świętowanie Dnia Mamy z Rodziną Treflików odbędzie się 24 i 25 maja w Centrum Handlowym Auchan Swadzim przy ulicy Św. Antoniego 2 w Swadzimiu. W rodzinnych warsztatach będzie można wziąć udział od godziny 10.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »