Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Dzień Mamy z wyjątkowymi upominkami

Dzień Mamy z wyjątkowymi upominkami
Zobacz więcej zdjęć »
Własnoręcznie wykonany przez malucha prezent zawsze wywoła uśmiech na twarzy mamy. Już w sobotę w galerii handlowej Auchan w Żorach, Gliwicach, Mikołowie i Bielsku-Białej odbędą się bezpłatne warsztaty plastyczne dla dzieci.

Z okazji Dnia Mamy w śląskich Centrach Handlowych Auchan w Żorach, Mikołowie, Gliwicach i Bielsku-Białej odbędą się bezpłatne warsztaty artystyczne. Swoje uczucia w tym wyjątkowym dniu dzieci będą mogły wyrazić poprzez oryginalne upominki, przygotowane własnoręcznie w czasie zajęć z animatorami.

Wśród niepowtarzalnych prezentów dla mam znajdą się między innymi styropianowe serca, ozdobione błyszczącym brokatem oraz laurki wykonane techniką scrapbookingu. W udekorowaniu kartek z życzeniami pomogą ozdobne dziurkacze, nożyczki wycinające fantazyjne brzegi, kolorowe stemple czy perełki.

Podczas pięciogodzinnych warsztatów dzieci będą mogły także przygotować barwny bukiet ze sztucznych kwiatów i ozdobić go kokardami, łodygami czy liśćmi, wykorzystując do tego technikę zaczerpniętą z florystyki.

Artystyczne warsztaty tworzenia upominków na Dzień Mamy odbędą się w sobotę, 24 maja w godzinach 12.00 – 17.00:

·        w Centrum Handlowym Auchan Żory, przy ul. Francuskiej 11

·        w Centrum Handlowym Auchan Gliwice, przy ul. Rybnickiej 207

·        w Centrum Handlowym Auchan Mikołów, przy ul. Gliwickiej 3

·        w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała, w Alei Bohaterów Monte Cassino 421Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »