Technologie » Telekomunikacja

easyCALL.pl już w Google Play

easyCALL.pl już w Google Play
Zobacz więcej zdjęć »
Wszyscy zainteresowani korzystaniem z telefonii internetowej w swoich smartfonach lub tabletach z systemem Android mogą już pobrać aplikację easyCALL.pl z Google Play.

Program easyCALL.pl jest dostępny w internetowym sklepie Google Play, w dziale "Komunikacja",  jako darmowa aplikacja. Po jej pobraniu i zainstalowaniu na smartfonie lub tablecie, każdy dotychczasowy użytkownik easyCALL.pl może natychmiast zacząć wykonywać połączenia VoIP, o ile tylko znajduje się w zasięgu sieci WiFi lub 3G. Nowi użytkownicy muszą wcześniej założyć konto u operatora. W procesie rejestracji - prowadzonej z poziomu aplikacji - otrzymują oni za darmo numer telefonu z dowolnej strefy numeracyjnej oraz 10 gratisowych minut na połączenia. Minuty te są wyliczone według stawki za połączenia na telefony stacjonarne w Polsce, czyli 7 groszy brutto za minutę, z sekundowym naliczaniem rozmów.
 
Przy pomocy aplikacji możemy wykonywać nielimitowane, bezpłatne połączenia wewnątrz sieci easyCALL.pl, a także dzwonić po bardzo niskich stawkach na inne numery - w przypadku połączeń do wszystkich sieci komórkowych w Polsce jest to 19 groszy brutto za minutę. Aplikacja może się także przydać podczas wyjazdu zagranicę. Za każdym razem, kiedy znajdziemy się tam w zasięgu sieci Wi-Fi, będziemy mogli odbierać i wykonywać połączenia bez kosztów roamingu. Oprócz możliwości dzwonienia, program easyCALL.pl umożliwia też przeglądanie billingów i realizowanie podstawowych funkcji administrowania kontem - np. zastrzeganie własnego numeru, czy blokowanie połączeń z numerów zastrzeżonych.
 
Każdy użytkownik może też przy pomocy darmowych SMSów zaprosić swoich znajomych do korzystania z easyCALL.pl i rozmawiać z nimi za darmo.
 
Aplikacja easyCALL.pl jest dostępna do pobrania pod adresem: http://sl.easycall.pl/googleplay.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »