Technologie » Internet

eClicto w serwisach społecznościowych

eClicto w serwisach społecznościowych
Zobacz więcej zdjęć »
Projekt eClicto pojawił się w najpopularniejszych serwisach społecznościowych.

Projekt eClicto – system dystrybucji elektronicznych książek, wykorzystujący technologię e-papieru, stworzony przez spółkę Kolporter Info SA – pojawił się w najpopularniejszych serwisach społecznościowych.

Konta eClicto istnieją już m.in. w Naszej Klasie, BLIP, Facebooku i na Flaker.pl. – Obecność w największych serwisach społecznościowych dla projektu takiego jak eClicto jest czymś naturalnym i niezbędnym. eClicto to projekt w znacznym stopniu dedykowany osobom aktywnie korzystającym z Internetu, a ta grupa w zdecydowanej większości korzysta obecnie z serwisów społecznościowych. Jest to więc naturalny kanał dotarcia z informacją do osób zainteresowanych eClicto – tłumaczy Maciej Topolski, rzecznik prasowy Grupy Kolporter. – Chcemy się aktywnie komunikować nie tylko z naszymi potencjalnymi klientami, lecz także z wszystkimi osobami zainteresowanymi technologią e-papieru. Liczba wpisów, komentarzy i opinii na temat eClicto, jaka pojawia się każdego dnia, m. in. na naszym blogu, pokazuje nam wyraźnie, że internauci tego oczekują. Do dziś odwiedziło go już przeszło 25 000 osób  – dodaje rzecznik Grupy Kolporter.

Zapowiada także, że niebawem eClicto pojawi się w kolejnych serwisach społecznościowych. Nie wyklucza także stworzenia w przyszłości własnej społeczności eClicto.

Wszystko zależy od użytkowników, ale już dziś tysiące osób, które są zainteresowane projektem, dyskutują z nami, wymieniają się informacjami między sobą na różnych blogach i forach dyskusyjnych – mówi M. Topolski z biura prasowego eClicto.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »