Kultura, sztuka » Kultura

eClicto z e-bookami. Idzie nowe

eClicto z e-bookami. Idzie nowe
Zobacz więcej zdjęć »
Powstała nowa księgarnia internetowa oferująca e-booki oraz czytnik do ich odtwarzania - eClicto.

Od 10 grudnia jest w sieci nowa księgarnia – Księgarnia eClicto z e-bookami, czyli książkami w wersji elektronicznej, oraz czytnikami służącymi do ich czytania. A w Salonie utworzyliśmy nową kategorię dla e-booków.

Księgarnia eClicto oferuje książki elektroniczne w formacie epub, które można odczytać na specjalnym czytniku, nazywanym też elektronicznym papierem, z 6-calowym wyświetlaczem. W ofercie Księgarni eClicto jest w tej chwili ok. 800 e-booków, przed wszystkim polska literatura współczesna (powieści obyczajowe, kryminalne i sensacyjne, fantastyka i wspomnienia), choć nie brak też książek zagranicznych autorów, m.in. naszego ulubionego Henninga Mankella czy Aleksandry Marininy. Według zapowiedzi każdego dnia ma się pojawiać kilka nowych pozycji.   

W Salonie Kulturalnym piszemy o książkach w tradycyjnej, papierowej formie, ale okazuje się, że część z nich ma już swoje elektroniczne odpowiedniki. Właśnie dlatego utworzyliśmy na naszej stronie nową kategorię: e-booki. Na razie to kilka pozycji, ale za parę dni będzie ich dużo więcej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »