Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Edukacyjna farma Haribo

Edukacyjna farma Haribo
Zobacz więcej zdjęć »
Żelki Jelly Farm to pierwszy produkt w ofercie Haribo powstający zgodnie z normami „bio”. Nadano im kształt zwierząt z farmy, dzięki czemu poza wspaniałym smakiem posiadają również walory edukacyjne.

Jelly Farm razem z żelkami Bärenschule Misiowe ABC - w formie literek i cyferek - stanowią doskonały pomysł na pouczającą zabawę ze smakiem.

Jelly Farm to pierwsze żelki w ofercie Haribo posiadające certyfikat produktu „bio” (Bio - Öko-Kontrollstelle TÜV-Nord). Oznacza to, że w ponad 95% wytwarzane są z naturalnych składników, takich jak biocukier lub biożelatyna. Swoje żywe barwy i wyjątkowy smak zawdzięczają natomiast wyciągom z owoców i warzyw oraz naturalnym aromatom. Żelki Jelly Farm to jednak nie tylko wspaniały owocowy smak czerpiący z walorów natury, ale również kolejna propozycja Haribo na naukę poprzez zabawę. Żelki w kształcie krówki, świnki, kury, owcy, kota i psa pozwalają maluchom w atrakcyjny sposób poznawać nazwy zwierząt mieszkających na farmie.

W zdobywaniu nowych umiejętności, najmłodszym pomagają również żelki Bärenschule Misiowe ABC. Dzięki kształtom literek, cyferek i znaków matematycznych doskonale sprawdzają się przy nauce alfabetu i prostych działań matematycznych. Pomimo, że żelki Misiowe ABC są dostępne na polskim rynku niespełna rok, już zdążyły zyskać sympatię i zaufanie polskich konsumentów, zdobywając tytuł Produkt Roku Innowacja 2009.Oryginalne kształty i żywe kolory żelków Jelly Farm, Misiowego ABC i innych produktów Haribo, to doskonały pomysł na zachęcenie dzieci do nauki poprzez zabawę ze słodką nagrodą za poczynione postępy.

 

Dostępność produktu:

Żelki Haribo Jelly Farm dostępne są w opakowaniu 100 g, w cenie około 5,49 zł brutto / szt.

Żelki Haribo  Misiowe ABC dostępne są w opakowaniu 200 g, w cenie około 5,60 zł brutto / szt.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »