Firma » Finanse

eDukaty 2017: Elavon firmą roku świata bezgotówkowego

eDukaty 2017: Elavon firmą roku świata bezgotówkowego
Zobacz więcej zdjęć »
Elavon, należący do U.S. Bancorp (NYSE: USB) wiodący dostawca rozwiązań płatniczych, otrzymał eDukata 2017 w kategorii firma roku świata bezgotówkowego. Branżowe nagrody przyznano podczas V Międzynarodowego Kongresu Płatności Bezgotówkowych.

- Statuetka eDukata dla firmy roku to dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Rynek płatności bezgotówkowych charakteryzuje się dużą dynamiką, a Elavon stale inwestując w rozwój oferty jest jednym z kreatorów przemian. Dostarczamy naszym klientom nie tylko nowoczesne rozwiązania płatnicze, ale także usługi doradcze pomagające budować przewagę w otoczeniu konkurencyjnym. Cieszę się, że nasze wysiłki zostały docenione przez środowisko branżowe oraz co dla nas szczególnie ważne przez Klientów Elavon– komentuje Rafał Gołębiewski Dyrektor Generalny Elavon Polska.

Oferta Elavon należy do najbardziej innowacyjnych na rynku. Firma wprowadziła między innymi  zintegrowane rozwiązanie płatnicze dla komunikacji Open Payment System we współpracy z Mennicą S.A,, rozwiązania parkingowe, a także Kartę Podarunkową – produkt, który pozwala każdemu przedsiębiorcy, bez względu na wielkość prowadzonego biznesu i branży na uruchomienie spersonalizowanego programu promocyjno-lojalnościowego. Pilotażowo w Polsce wdrożone zostało rozwiązanie e-commerce: Karta Paliwowa BP - Karta BP PLUS, które docelowo dostępne będzie także w innych krajach europejskich.

Elavon posiada centrum operacyjne w Polsce. Jest największym pracodawcą w obszarze acquiringu w Europie Środkowo-Wschodniej, zatrudnia około 700 osób w Warszawie. W 2016 roku obroty firmy wzrosły o 22,27%, a liczba transakcji o 30,1% w stosunku do 2015 r.

eDukaty to nagrody dla czołowych firm i ekspertów z rynku płatności bezgotówkowych, które w tym roku przyznane zostały już po raz trzeci. Organizatorem plebiscytu jest Fundacja Rozwoju Obrotu Płatności Bezgotówkowych, zajmująca się propagowaniem nowoczesnych form płatności.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »