Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Ekliniki.pl - w nowym roku nowa odsłona

Ekliniki.pl  - w nowym roku nowa odsłona
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy design – połączenie użyteczności z nowoczesnością, a wszystko dla wygody użytkowników.

Jedną z głównych zmian w serwisie eKliniki.pl  jest  przede wszystkim ulepszona i rozbudowana wyszukiwarka klinik, ośrodków zdrowia oraz  gabinetów, teraz zaawansowany panel skutecznie skraca czas poszukiwań określonej placówki.

To, co widać od razu po wejściu na stronę to także całkowicie zmieniona szata graficzna oraz ułożenie poszczególnych modułów zawierających promowane kliniki w Polsce, polecane oferty specjalne na zabiegi i artykuły medyczne z najświeższymi wiadomościami z obszaru zdrowia.  

Nowoczesny design serwisu to nie tylko nowy wygląd graficzny, ale także misterna przebudowa serwisu pod kątem technicznym. Obecnie każdy klient serwisu posiadający prezentację swojego ośrodka medycznego, kliniki, czy gabinetu ma swój własny panel administracyjny mogąc  tym samym modyfikować czy aktualizować  swoje oferty. Panel jest przejrzysty i prosty w obsłudze, a to dodatkowy atut przebudowanego serwisu.

Stworzyliśmy nowoczesną platformę na miarę dzisiejszych czasów, dzięki której to klienci decydują o ostatecznym wyglądzie swoich prezentacji – mówi Małgorzata Michalska współwłaścicielka serwisu eKliniki.pl .  Dzięki tym modyfikacjom użytkownicy, czyli pacjenci  będą z przyjemnością korzystać z zasobów serwisu, a po zrealizowanej usłudze będą mogli dodawać opinie na temat otrzymanych świadczeń medycznych – dodaje Michalska.

Głównym założeniem serwisu jest łączenie obiektów medycznych z osobami poszukującymi najlepszych usług z zakresu profilaktyki, leczenia, rehabilitacji i poprawy urody.

Zapraszamy na www.ekliniki.pl

 

***
Ten pierwszy w Polsce i największy katalog klinik, ośrodków zdrowia i gabinetów medycznych zawiera najróżniejsze typy obiektów wszystkich specjalności medycznych. W serwisie prezentujemy kliniki i placówki medyczne świadczące usługi w porozumieniu z Narodowym Funduszem Zdrowia jak i typowo prywatne ośrodki medyczne. Wprowadzony podział na województwa, duże miasta a także specjalizacje poszczególnych ośrodków ułatwi Państwu poszukiwania najbardziej pożądanej placówki.

W Katalogu www.ekliniki.pl znajdą Państwo kliniki o najróżniejszym typie działalności, od alergologicznych, chirurgicznych, czy laryngologicznych poprzez kliniki leczenia otyłości, kliniki leczenia niepłodności, kliniki ginekologiczne, a na klinikach pediatrycznych i plastycznych kończąc. To tylko wybrane przykłady działalności klinik znajdujących się w naszym Katalogu. Zapraszamy.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Goja81

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »