Dom » Architektura

EKO-DOM z dopłatą 2013 w jesiennym katalogu "Domy w stylu"

W dobie Internetu wszystko jest na „wyciągnięcie ręki”: informacja, możliwość zakupu, a nawet komunikacja. Mimo to podejmując tak ważną decyzję, jaką jest wybór projektu domu, w którym planujemy spędzić resztę życia wolimy zdać się na tradycyjne medium, jakim jest katalog z projektami.

Po jesienny katalog „Domy w stylu” warto sięgnąć, co najmniej z dwóch powodów.

Po pierwsze prezentowana w nim oferta projektowa jest zróżnicowana stylistycznie oraz cenowo, a większość projektów została wyposażona w aktualne informacje dotyczące kosztów budowy. Po drugie Pracownia MTM STYL jako pierwsza zaprezentowała w katalogu grupę projektów z EKO DOPŁATĄ, czyli takich na budowę których od  2013 roku można  ubiegać się dotację. To ważna informacja szczególnie dla osób, które myślą o ograniczeniu kosztów budowy, ale również o zminimalizowaniu kosztów późniejszej eksploatacji domu. Wybierając projekt charakteryzujący się odpowiednim parametrem inwestor może uzyskać nawet 20 000 zł dopłaty.

Po najnowszy katalog „Domy w stylu” powinni sięgnąć wszystkie osoby, które chcą zbudować dom w oparciu o niebanalny projekt, rzetelnie przygotowaną dokumentację projektową, w bezproblemowy i szybki sposób uzyskać pozwolenie na budowę i mieć gwarancję, że ekipa budowlana nie będzie miała problemów z jego realizacją.

Jesienny katalog „Domy w stylu” jest dostępny w salonach prasowych sieci: Empik, Kolporter, Ruch, Garmondpress, In Medio, Relay oraz na www.domywstylu.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Projektów MTM STYL
http://www.domywstylu.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »