Społeczeństwo » Społeczeństwo

Eko Holding głównym sponsorem akcji „Serce Masz Tylko Jedno”

Eko Holding  głównym sponsorem akcji „Serce Masz Tylko Jedno”
Zobacz więcej zdjęć »
„Serce masz tylko jedno” to akcja charytatywna, zorganizowana na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii założonej przez prof. Z. Religę, organizująca zbiórkę funduszy na opracowanie prototypu sztucznych komór wspomagania serca dla dzieci w ramach Programu Budowy Polskiego Sztucznego Serca.

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii ustanowiona została w 1991 roku w Zabrzu z inicjatywy prof. Zbigniewa Religi, z misją wprowadzania do praktyki klinicznej najnowszych metod i technik ratowania ludzkiego życia, gdy zagrożone jest serce. Misję tę realizuje we własnym Instytucie Protez Serca - ośrodku naukowo-badawczo-wdrożeniowym, złożonym z Pracowni: Sztucznego Serca, Biologicznej Zastawki Serca, Biocybernetyki oraz Bioinżynierii.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Strategicznym partnerem Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii została spółka Eko Holding Sp. z o.o., czyli sieć sklepów Eko, która liczy obecnie powyżej 200 sklepów. We wszystkich sklepach sieci Eko w dniach od 11 do 16 lutego organizowane są zbiórki funduszy. W akcji oprócz klientów firmy aktywnie uczestniczą również kontrahenci i partnerzy handlowi firmy Eko Holding. Zbiórkę funduszy zainaugurował event dobroczynny, który odbył się w lutym br. przed sklepem Eko w Miliczu.

W akcji „Serce Masz Tylko Jedno” uczestniczy również Program 1 TVP. Zbiórka pieniędzy rozpoczęła się 11 lutego w programie „Kawa czy herbata”. Przez kolejne dni na antenie Programu 1 TVP emitowany będzie apel „Pomóż Sercu” z numerem sms-a. Widzowie będą mogli wesprzeć Fundację wysyłając na podany numer sms-y. Wielki Finał akcji „Serce Masz Tylko Jedno”zostanie wyemitowany w dniu 16 lutego w TVP1, w godz. 12.00-22.30. Podczas finału Prezes EKO Holding Krzysztof Gradecki wraz z maskotką sieci - EKOchomikiem wręczy przedstawicielom Fundacji symboliczny czek.

Ukoronowaniem akcji jest koncert – „Z Miłości”, który będzie emitowany po  głównym wydaniu Wiadomości.

Nie jest to pierwsza akcja charytatywna firmy Eko Holding. Od lat firma stara się pomagać tym, którzy potrzebują pomocy - domom dziecka, domom pomocy i bezdomnym. Tym razem Eko Holding zdecydował się wspomóc Fundację Rozwoju Kardiochirurgii i przekazać fundusze na opracowanie prototypu sztucznych komór wspomagania serca dla dzieci, aby ratować najcenniejszy dar, jakim zostaliśmy obdarzeni – ludzkie życie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Solution

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »