Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Ekologiczne pranie

Jeśli podążamy za współczesnymi trendami, warto zwrócić uwagę co mają nam do zaoferowania producenci w przypadku preparatów piorących. Nastały czasy dbania o nasze naturalne środowisko, wszyscy możemy się temu przyczynić chociażby segregując odpady.

Możemy nawet pójść krok dalej i zacząć stosować preparaty organiczne. Jednym z takich preparatów są ostatnio coraz popularniejsze orzechy piorące.

Dlaczego zdobywają sympatię i nabywców ? Otóż jeśli mamy skłonność do alergii a nasza skóra nie toleruje powszechnie dostępnych środków do prania, alternatywą stają się właśnie wymienione wyżej orzechy. Zaletą jest fakt, że nie zawierają żadnej chemii i przez to nie mają właściwości drażniących. Pachną naturalnie i mają zastosowanie nie tylko do prania lecz także możemy je użyć do mycia naczyń, włosów, możemy kąpać w nich nasze zwierzaki a także mają zastosowanie jako ekologiczny środek do zwalczania pasożytów ! Przemawia za nimi to, że uprawa ich odbywa się bez użycia pestycydów i sztucznych nawozów. Zawierają wysoką jakość i ilość saponiny, przez co wykazują wysoką skuteczność w działaniu. Łupiny ich są pełnowartościowym preparatem piorącym, pod wpływem wody rozkładają się i dostarczają aktywne i łagodne ługi.

Ten organiczny preparat, polecany jest wszystkim osobą, które mają skórę skłonną do alergii a także łuszczycy !Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ksrs56

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »