Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Ekowakacje z warsztatami dla dzieci w centrum Handlowym Auchan Piaseczno

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno przygotowało program rodzinnych warsztatów kreatywnych na całe wakacje. W każdą sobotę lipca i sierpnia będzie można wziąć udział w bezpłatnych zajęciach i przekonać się, że bez trudu można włączyć ekologiczne zasady w codzienny styl życia.

W każdą sobotę lipca i sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno będzie można wziąć udział w bezpłatnych i pełnych inspirujących pomysłów warsztatach kreatywnych. To propozycja dla całej rodziny, która pozwoli ciekawie spędzić czas i stworzyć wyjątkowe ekologiczne dekoracje.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Pierwsze zajęcia w ramach wakacyjnego cyklu w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno odbędą się w sobotę 6 lipca. Podczas spotkania będzie można wykonać medaliony z płaskich kawałków drewna oraz trójwymiarowe obrazy. Do stworzenia medalionów posłużą przygotowane wcześniej plastry drewna, które będzie można dowolnie ozdobić za pomocą farb.

Ci, którzy lubią naturalne dekoracje będą mogli spróbować swoich sił i stworzyć wyjątkowe obrazy. Gotową drewnianą ramę będzie można wypełnić kompozycją wykonaną z mchu chrobotka i innych leśnych roślin, a następnie uzupełnić ją otoczakami, korą, szyszkami czy drewnianymi krążkami. Samodzielnie wykonany obraz będzie oryginalną dekoracją do domu lub doskonałym prezentem dla bliskiej osoby.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Przyłączyć mogą się wszyscy chętni. Wystarczy przyjść do pasażu Centrum handlowego Auchan Piaseczno w godzinach trwania akcji. Uczestnicy znajdą na miejscu wszystkie materiały potrzebne do wykonania naturalnych dekoracji. Program wakacyjnych warsztatów kreatywnych znajduje się na stronie internetowej centrum handlowego https://auchanpiaseczno.pl.

Ekologiczne warsztaty kreatywne odbędą się 6 lipca w godzinach 10.00 do 16.00 w pasażu Centrum Handlowego Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »