Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Eksperymentuj z IKEA Gdańsk

Eksperymentuj z IKEA Gdańsk
Zobacz więcej zdjęć »
Zapał do odkrywania świata najlepiej rozbudzać poprzez zabawę. 21 i 22 lipca w sklepie IKEA w Parku Handlowym Matarnia ciekawskie maluchy będą mogły obejrzeć pokaz efektownych eksperymentów. Przeprowadzi je Szalony Naukowiec, który zaznajomi dzieci ze światem praw przyrody.

Dzieci chętnie chłoną wiedzę w atmosferze dobrej zabawy. W najbliższy weekend mistrz eksperymentów wprowadzi maluchy w fascynujący świat nauki. Mali uczestnicy będą mieli okazję na własne oczy przekonać się, jak działają magiczne lustra, czy można wywołać erupcję wulkanu z sody, a także czym najlepiej czyści się monety. Ponadto, dowiedzą się, czy atrament może być sympatyczny, a także przekonają, jak węch może oszukać zmysł smaku. Wszystkie sztuczki, które zaprezentuje Szalony Naukowiec, maluchy będą mogły zrobić w domowym zaciszu z pomocą rodziców.
W końcu
dom to najlepszy plac zabaw, w którym można się zarówno  wyśmienice bawić, jak i poznawać nowe zjawiska. 

 

Weekendowe atrakcje odbędą się w godzinach od 12.00 do 18.00 w kąciku zabaw, mieszczącym się w Restauracji IKEA Gdańsk.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »