Dom » Ogrody

Ekspresja kolorów w ogrodzie z brukiem Exclusive Melanż Van Gogh

Ekspresja kolorów w ogrodzie z brukiem Exclusive Melanż Van Gogh
Zobacz więcej zdjęć »
Malarstwo Vincenta Van Gogha w unikatowy sposób, za pomocą gry kolorów i światła, wyrażało ogromne pokłady emocji. Naturalny pejzaż ogrodowy, wymalowany pędzlem nietuzinkowych barw kostki Van Gogh firmy AWBUD , również może zachwycać nas każdego dnia podczas kojących chwil spędzonych pośród zieleni.

Kostka brukowa Van Gogh firmy AWBUD - ogrodowe pejzaże w różnych odsłonach

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Holenderscy pejzażyści, od których inspiracje czerpał sam Van Gogh, byli mistrzami tworzenia na płótnie nastrojowych przestrzeni. W swojej późniejszej twórczości malarz jako bohaterkę obrazów upodobał sobie naturę, stawiając na piedestale przede wszystkim wielość jej kolorów. Magia barw i ich idealna symbioza z duchem przyrody to cechy charakteryzujące nie tylko dzieła mistrza, ale i najnowszą propozycję firmy AWBUD - powierzchnię brukową melanż Van Gogh z linii Exclusive. Dzięki kostce brukowej Van Gogh możemy z fantazją i indywidualizmem pokolorować przydomową przestrzeń. Niejednorodna struktura barw oraz chropowata faktura nowej propozycji firmy AWBUD są gwarancją oryginalnych wrażeń estetycznych towarzyszących wypoczynkowi w ogrodzie.

Kaskady kolorów i możliwości

Projektowanie wyglądu otoczenia naszego domu jest wyzwaniem na miarę współczesnych czasów i tworzeniem własnego dzieła sztuki, które wyrazi nasze upodobania, gust, a nawet emocje. Kostka brukowa Van Gogh z linii Exclusive Melanż reprezentuje sobą całą różnorodność rozwiązań, które możemy zastosować w swoim ogrodowym królestwie. Bruk Van Gogh firmy AWBUD występuje w siedmiu ujmujących kolorach: Gołębi, Kasztan, Piasek Pustyni, Safari, Barwy ziemi, Złota jesień, Hematyt. Dzięki temu z powodzeniem dobierzemy barwę kostki Van Gogh firmy AWBUD do poszczególnych elementów domu, takich jak dach, elewacja, stolarka okienna i drzwiowa lub orynnowanie, a także do otaczającej nas natury.

Podczas brukowania należy zawsze pamiętać o mieszaniu kostek z trzech różnych palet. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku kostki typu melanż, którą to należy wybierać z palet pionowo, aby stworzyć spójną kolorystycznie kompozycję.

Melanżowa kostka brukowa Van Gogh stwarza również szerokie możliwości projektowania przestrzennego dla fantazyjnych motywów dekoracyjnych. Bruk Van Gogh występuje w siedmiu rozmiarach oraz jednej, solidnej grubości - 6 cm.

Kostka brukowa Van Gogh firmy AWBUD została stworzona z myślą o miłośnikach naturalnych i stylowych aranżacji przestrzeni. Szeroki wachlarz kolorów inspirowanych przyrodą oraz zaawansowana technologia produkcji będąca gwarantem trwałości stworzą bezcenny obraz ogrodu, którym będziemy cieszyć się przez lata.

Szlachetna kostka brukowa melanż Van Gogh z kolekcji Exclusive

Grubość: 6 cm Cena: 48,90 zł netto/mkw, 59,66 zł brutto/mkw

Rozmiar: 10,4 x 13,9 cm, 12,2 x 13,9 cm, 13,9 x 13,9 cm, 15,7 x 13,9 cm, 17,4 x 13,9 cm, 19,2 x 13,9 cm, 20,9 x 13,9 cm

Produkcja Wyrobów Betonowych AWBUD 42-443 Fugasówka/Zawiercie, ul.Reja 4

www.awbud.pl

Firma Awbud powstała w 1989 r. z inicjatywy jej obecnego prezesa i głównego akcjonariusza Andrzeja Wuczyńskiego. W pierwszych latach działalności firma koncentrowała się na usługach budowlanych, od 1994 r. rozpoczęła produkcję betonu towarowego a od 1996 r. zaczęła produkcję prefabrykatów wibroprasowanych. Po okresie dynamicznego wzrostu organicznego zarząd spółki podjął decyzję o rozwoju firmy z wykorzystaniem strategii konsolidacji regionalnego rynku.
W 2007 r. spółka pozyskała inwestora finansowego - fundusz BBI Capital NFI S.A. Na bazie pozyskanych od inwestora środków oraz dodatkowego finansowania dłużnego rozpoczęła się realizacja strategii. W 2007 r. AWBUD dokonał dwóch akwizycji. W maju 2007 r. przejął aktywa, rynek i klientów spółki Utex-Sigma, dzięki czemu znacznie powiększył swoje zdolności wytwórcze w tym asortymencie (2 dodatkowe zakłady: w Mikołowie-Bujakowie oraz Roszkowie). W lipcu 2007 r. AWBUD przejął firmę Betra (zakład w Raciborzu), specjalizującą się w produkcji prefabrykatów betonowych i żelbetowych. Długoletnie doświadczenie w produkcji betonu w połączeniu z własnym nowoczesnym zapleczem badawczym stanowią o przewadze konkurencyjnej firmy w branży. AWBUD oferuje klientom produkty najwyższej jakości. Dzięki stałej dbałości o podnoszenie jakości wyrobów AWBUD skutecznie konkuruje dziś na rynku budowlanym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »