Dom » Architektura

Elektryczne ogrzewacze STIEBEL ELTRON - zabezpiecz dom w ciepło podczas trudnego sezonu grzewczego

Sezon grzewczy trwa. Niestety, wiadomo już, że będzie to jeden z najtrudniejszych okresów dla wszystkich gospodarstw w Polsce i Europie od wielu lat. Sytuacja za wschodnią granicą jest wciąż niestabilna, co niesie za sobą fatalne skutki w całej szeroko pojętej energetyce.

Dodatkowo stan ten wzmacniany jest przez trudności na rynku surowców. Rekordowe ceny węgla, gazu i paliwa nieustannie rosną. Coraz rzadziej dostępny jest węgiel wysokiej jakości, a dodatkowo w wzrastają opłaty za energię elektryczną. W związku z niepewną sytuacją, coraz częściej poszukiwane są alternatywne rozwiązania, które pozwolą na ogrzanie domu niedużym kosztem.

Eksperci STIEBEL ELTRON wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i przygotowali specjalną ofertę skutecznych i ekonomicznych urządzeń, które zabezpieczą dom w ciepło podczas tegorocznego sezonu grzewczego. Wszystko na to wskazuje, że w tym roku wykorzystanie energii elektrycznej do ogrzewania będzie najtańszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem.

STIEBEL ELTRON to ceniony na całym świecie producent techniki domowej i zielonych technologii. Firma w swojej ofercie posiada wiele innowacyjnych urządzeń, które cechują się wysoką jakością, niezawodnością i zaufaniem wśród Klientów. STIEBEL ELTRON od dziesięcioleci doskonali technologię ogrzewania pomieszczeń za pomocą energii elektrycznej. To właśnie dlatego powstały wyjątkowe grzejniki konwekcyjne, piecie akumulacyjne i konwektory elektryczne, które zapewniają ciepło w każdej sytuacji.

Konwektor – skuteczny, elektryczny i ekonomiczny ogrzewacz pomieszczeń

Konwektory z serii CWM M-F są łatwo dostępne i gotowe do użytku zaraz po zakupie. Wystarczy podłączyć je do gniazda i od razu zaczynają ogrzewać pomieszczenie. Bardzo dużą zaletą konwektorów STIEBEL ELTRON jest ich lekkość i zamontowane kółka, które pozwalają na swobodne ustawienie urządzenia w miejscu, gdzie potrzebne jest ciepło.

Wszystkie ofertowane konwektory są bezpieczne, gdyż posiadają odporną i metalową obudowę, a także czujnik temperatury bezpieczeństwa. Dodatkowym atutem, na który uwagę zwracają Użytkownicy, jest bezgłośna praca i łatwość w obsłudze.

Jednym z flagowych konwektorów STIEBEL ELTRON jest CWM 1500 M-F. To wyjątkowe urządzenie w kolorze białym waży zaledwie 6,5 kg. Jego wymiary to: wysokość 54,6 cm, szerokość 58,2 cm i głębokość 30,5 cm. Zakres grzania od 5 do aż 35 °C.

· Odkryj konwektory serii CWM M-F od STIEBEL ELTRON Przejdź do produktu: https://bit.ly/3GDmnra

· Sprawdź pozostałe elektryczne ogrzewacze pomieszczeń STIEBEL ELTRON Przejdź do produktów: https://bit.ly/2Z0mRmq

Piece akumulacyjne – przyjazny dla środowiska sposób ogrzewania

Piece akumulacyjne w ekologiczny sposób zamieniają energię elektryczną w ciepło bez żadnych strat. Montaż odbywa się bez większych potrzeb ingerencji w mieszkanie, czy też dom. Nowoczesne piece akumulacyjne STIEBEL ELTRON są wyjątkowo ciche i posiadają wysoką moc grzewczą. Urządzenie jest energooszczędne, dzięki inteligentnej automatyce ładowania C-Plus Technology.

Oferowane przez STIEBEL ELTRON piecie posiadają zintegrowany regulator temperatury pomieszczenia z programatorem tygodniowym i wykrywaniem otwartego okna. Urządzenia posiadają wyświetlacz LCD, dzięki czemu są łatwe w obsłudze.

· Odkryj piec akumulacyjny SHF 5000 Przejdź do produktu: https://bit.ly/3EP2Gv4

· Odkryj piecie akumulacyjne od STIEBEL ELTRON Przejdź do produktów: https://bit.ly/2HiQ0zX

 

Bądź gotowy na sezon grzewczy.

Wybierz sprawdzone urządzenia STIEBEL ELTRON, które zadbają o komfort w Twoim domu.

Więcej na: www.stiebel-eltron.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »