Gospodarka » Przemysł

Energooszczędni

Energooszczędni
Zobacz więcej zdjęć »
Firma BillBird S.A. podpisała kilkanaście umów z największymi dostawcami energii elektrycznej i gazu w Polsce.

Dzięki temu klienci mogą tanio i wygodnie regulować swoje rachunki w tysiącach punktów oznaczonych znakiem VIATM - Moje Rachunki lub skorzystać z nowoczesnych doładowań energetycznych oferowanych za pośrednictwem usługi VIATM - Moje Doładowania.

Rachunki tanio, bezpiecznie i wygodnie

Usługa VIATM - Moje Rachunki to wiarygodny sposób regulowania płatności za rachunki. Można ją znaleźć w niemal 8 tysiącach punktów dostępnych w całej Polsce: w sieciach spożywczych, sklepach osiedlowych i na stacjach benzynowych. Zaufaniem klientów cieszy się już od dziewięciu lat.

Wciąż trwa dynamiczny rozwój sieci VIATM, która staje się dla wystawców doskonałą alternatywą dla przyjmujących wpłaty przyzakładowych biur obsługi klienta lub ich efektywnym uzupełnieniem. - Korzyści z takiego rozwiązania mają zarówno wystawcy, którzy odciążają swój budżet oraz, przede wszystkim, klienci - mówi Grzegorz Pankanin, wicedyrektor działu sprzedaży korporacyjnej BillBird S.A. - zamiast uciążliwego stania w kolejkach i często długich podróży z fakturą do „okienka", mogą przy okazji zakupów uregulować opłaty w jednej z tysięcy placówek handlowych z usługą VIATM - Moje Rachunki.

Tego rodzaju rozwiązanie doskonale sprawdza się np. na Dolnym Śląsku i województwie opolskim (koncern EnergiaPro Gigawat), gdzie dodatkowo do końca września trwa promocyjna obsługa rachunków (prowizja 0zł) w wybranych punktach VIATM - Moje Rachunki. Z kolei gdański koncern ENERGA SA postanowił swoją rozbudowaną sieć biur obsługi klienta wzbogacić o możliwość opłacania wszystkich rachunków. W tym celu zdecydował się podpisać umowę z BillBird S.A. Od 1 lipca każdy, kto odwiedzi kasy ENERGI, będzie mógł regulować również rachunki za gaz, telewizję, telefon, a nawet zapłacić ratę ubezpieczenia. Osoby, które korzystają z przedpłatowych liczników energii elektrycznej tego wystawcy, nie muszą nawet odwiedzać biura obsługi klienta. Prąd mogą kupić także w kasie pobliskiego sklepu oznaczonej znakiem „VIATM - Moje Doładowania. Tu doładujesz licznik prądu!".


Umowy z BillBird S.A. zawarło już blisko 20 największych polskich zakładów energetycznych i spółek gazowych.

Punkty VIATM - Moje Rachunki i VIATM - Moje Doładowania
Usługi VIATM znaleźć można m.in. w sieciach sklepów m.in. w sieciach sklepów Carrefour, Carrefour Express, Real, Stokrotka, Polomarket, Kaufland i E. Leclerc, w wybranych sklepach sieci: Społem, Avans, Lewiatan, Intermarche, Rabat Pomorze, Spar, Groszek i w wielu sklepach osiedlowych, a także stacjach PKN Orlen i Bliska. Pełna lista placówek znajduje się na stronie: www.mojerachunki.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

starpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »