Gospodarka » Bezpieczeństwo

W sklepie się opłaca!

W sklepie się opłaca!
Zobacz więcej zdjęć »
W placówkach handlowych z usługą VIA™ - Moje Rachunki można wygodnie regulować rachunki płacąc wyjątkowo niską prowizję – jedynie 0,55 zł. To znacznie taniej niż na Poczcie! Promocja dotyczy wybranych punktów i potrwa od 1 sierpnia do końca września 2009 roku.
Jak to działa?
Aby skorzystać z usługi wystarczy zabrać ze sobą rachunek na codzienne zakupy. Fakturę należy wręczyć w kasie oznaczonej znakiem VIATM - Moje Rachunki. Kasjer zeskanuje kod kreskowy i następnie przyjmie wpłatę (w gotówce). Po transakcji otrzymamy paragon będący gwarancją opłacenia rachunku!

W których sklepach zapłacimy tylko 0,55 zł prowizji?
Promocyjna oferta dotyczy następujących sklepów z usługą VIATM - Moje Rachunki w Suwałkach:
• Delikatesy u Krysi, ul. Papiernia 4
• Sklep Elta, ul. Noniewicza 85 C
• Sklep Elta, ul. Nowomiejska 16 A
• Sklep Żuczek, ul. Północna 28
• Sklep Żuczek, ul. 1 Maja 1/1
• Syla-Szoch sp.j., ul. Lityńskiego 1 A

Zawsze tanio i niezawodnie!
VIATM - Moje Rachunki to nowoczesna usługa, której dostawcą jest BillBird S.A. - międzynarodowa instytucja finansowa. VIATM - Moje Rachunki dostępne są w tysiącach punktów w całej Polsce - sklepach, sieciach spożywczych i stacjach benzynowych. Usługa działa niezawodnie od 9 lat, co potwierdza zaufanie do tej formy płatności. Za pomocą usługi VIATM - Moje Rachunki miesięcznie realizowanych jest ponad milion transakcji. To przede wszystkim zasługa niskich, konkurencyjnych prowizji. W punktach VIATM - Moje Rachunki, obok rachunków za energię elektryczną, można również wygodnie regulować opłaty za gaz, telefon, a nawet zapłacić ratę ubezpieczenia.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

starpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »