Kultura, sztuka » Kultura

epub w Siedmiu Kolorach Tęczy

epub w Siedmiu Kolorach Tęczy
Zobacz więcej zdjęć »
W darmowym pakiecie startowym czytnika eClicto znajdzie się m.in. najnowsza powieść Moniki Sawickiej pt. „Siedem Kolorów Tęczy".

W darmowym pakiecie startowym czytnika eClicto, oprócz innych współczesnych książek, znajdzie się m.in. najnowsza powieść Moniki Sawickiej pt. „Siedem Kolorów Tęczy”, oczywiście jako e-book. 

Dzięki podpisaniu umowy z Wydawnictwem Magia Słów wszystkie powieści Moniki Sawickiej zostaną przekonwertowane z wersji tradycyjnej do formatu epub. W księgarni eClicto w grudniu br. będzie można więc kupić „Kruchość porcelany”, „Serwantkę”, „Mimo wszystko” i „Demi-Sec” popularnej autorki. 

E-booki Wydawnictwa Magia Słów będą dostępne w cenie 14,50 zł. 

Jak nam powiedziała Agnieszka Kminikowska z firmy Enter PR, obsługującej Wydawnictwo Magia Słów, udostępnienie elektronicznych wersji książek jest ukłonem w stronę internautów i wielbicieli nowych technologii.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »