Dom » Budownictwo

Ergonomia i bezpieczeństwo – nowe gwoździarki DEWALT®

DEWALT® wprowadza nowe akumulatorowe gwoździarki XR 18V do konstrukcji szkieletowych.Elektronarzędzia cechuje długi, 5-godzinny czas pracy, dobrze wyważony środek ciężkości oraz szybkostrzelność do 4 gwoździ na sekundę.Bezgazowy, mechaniczny napęd pozwala na rzadszą i tańszą konserwację.

Podczas długotrwałego, profesjonalnego używania elektronarzędzi każda oszczędność jest w cenie. Na ograniczenie kosztówpozwolą nowe, bezgazowegwoździarki DCN660 od DEWALT®. Te niezawodne urządzenia są gotowe do użytku od razu po włączeniu, nawet w skrajnych temperaturach.Brak nabojów CO2 powoduje, żeposzczególne elementy elektronarzędzia DEWALT® nie pokrywają się osadem po wystrzale, a zatem nie wymagają częstego serwisowania. Mobilne i dobrze wyważone, 3 kg gwoździarki z baterią XR 2 Ah lub 5 Ah to naturalny wybór dla profesjonalistów – stolarzy, wytwórcy mebli, czy monterówdrewnianych elementów.

Nowe akumulatorówki posiadają innowacyjny silnik bezszczotkowyi pojemny akumulator XR Li-Ion 18 Vzgodny z ponad 20-stoma innymi narzędziami DEWALT®. Umożliwiają onenieprzerwanąpracę do 5 godzinna jednym naładowaniu (modelDCN660P2), a dzięki mechanicznemu napędowi gwarantują stałą siłę wystrzału w zakresie temperatur od -20°C do +40°C. Dzięki elektronarzędziu DEWALT® gwoździe, których w magazynku mieści się aż 110.Dzięki elektronarzędziu DEWALT® gwoździe, można wbijać na głębokość do 63 mm w drewno miękkie, a do 50 mm w twarde. Prosta regulacja trybu dajeteż wybór pomiędzy wystrzałem seryjnym (do 4 sztuk na sekundę), a pojedynczym.Kontrolę penetracji umożliwia dobrze widoczne pokrętło znajdujące się obok spustu.

Na tylnej części obudowy umieszczonodiody, informujące o zacięciach urządzenia oraz poziomie naładowania baterii. Ułatwia toszybkie i beznarzędziowe usuwanie awarii, czy wymianę akumulatora bez przestojów w pracy. Dzięki temu, że akumulator XR zamontowano poniżej rękojeści,gwoździarkajest kompaktowa, dobrze wyważona i łatwa do utrzymania przez kilka godzin pracy. Po jejzakończeniu urządzenie można swobodnie odłożyć na „głowie”(bez obawy, że się przewróci) lubzaczepić na pasku za pomocą haka.

Zestawy obejmujące gwoździarkę, akumulator XR Li-Ion, ładowarkę wielonapięciową XR i opakowanie gwoździ 16 Ga, są dostępne w renomowanych sklepach i marketach budowlanych. Sugerowane ceny detaliczne: DCN660D2 z akumulatorem 2 Ah – 2645 zł netto, DCN660P2 z akumulatorem 5 Ah –2995 zł netto. Bez akumulatora w cenie 1995 zł netto.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »