Kultura, sztuka » Muzyka

ESKA TV w telewizji kablowej TOYA

ESKA TV w telewizji kablowej TOYA
Zobacz więcej zdjęć »
Coraz większy zasięg najbardziej muzycznej z polskich muzycznych telewizji. ESKA TV - pierwszy w Polsce muzyczny kanał nadający w nowoczesnym formacie 16:9 jest już dostępny w telewizji kablowej Toya.

Abonenci posiadający pakiet Toya Cyfrowa mogą oglądać programy ESKA TV na kanale720. Klipy na czasie, czyli teledyski artystów znanych z radiowej Eski, tematyczne listy przebojów, czy ekskluzywne wywiady to specjalność ESKA TV.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na antenie stacji pojawiają się także newsy o najważniejszych imprezach. Atrakcją kanału jest możliwość podglądania popularnego porannego duetu z ESKI Rock, czyli Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego. A co najważniejsze w programie nie ma długich bloków reklamowych i natrętnych próśb o wysyłanie SMSów.

Toya to jeden z pięciu największych w Polsce operatorów sieci kablowych. Jako jedyny operator w tym gronie oparty jest wyłącznie na polskim kapitale. Toya powstała w 1990 roku. Obecnie jej sygnał dociera do ponad 160 tysięcy mieszkań w pięciu polskich miastach: Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Kutnie, Mysłowicach, Przemyślu i Piszu.

Głównym atrybutem oferty telewizji cyfrowej Toya to sygnał Full HD 1080i, szeroka oferta pakietów oraz elastyczność wyboru pakietów. Aktualnie w pakiecie cyfrowym i analogowym swojej oferty programowej, Toya posiada 143 kanałów telewizyjnych, co jest rekordowym wynikiem wśród operatorów telewizyjnych sieci kablowych w Polsce. W pakiecie cyfrowym ma aż dwanaście programów jakości High Definition.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Solution

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »