Firma » Biznes

Esox – epidemiczne wyzwanie w ochronie

Specjalną ochroną związaną z epidemią – zajmie się nowo powstała spółka Esox. W obszarze jej działań znajdą się m.in. obsługa bramek odkażających, kontrola bezpieczeństwa epidemicznego czy interwencje z użyciem specjalistycznego sprzętu i najnowszych rozwiązań technologicznych.


Obecnie głównym wyzwaniem dla całego sektora security staje się ochrona życia i zdrowia ludzkiego. Firmę, która odpowiada na nie, stworzyli m.in. doświadczeni menedżerowie branży ochrony osób i mienia. 
 
Wykwalifikowani pracownicy ochrony, którzy w oparciu o bogate doświadczenie czy umiejętność udzielania pierwszej pomocy, chronią klientów pilnowanych przez siebie lokali przed zakażeniem  i jego skutkami – na takich m.in. czynnościach opiera się działalność spółki Esox. 
 
- Istnieje dziś ogromna przestrzeń do zagospodarowania, jeśli chodzi o wyjątkowy segment bezpieczeństwa. Dotyczy on ochrony przed skutkami epidemii. Mając bogate doświadczenie w tym obszarze, a także możliwość natychmiastowego skorzystania z najnowszych rozwiązań technologicznych, przedstawiamy konkretną ofertę dla potencjalnych klientów – mówi Michał Skorecki – prezes Esox Sp.z.o.o. 
 
Kluby, restauracje, dyskoteki, ale też obiekty biurowo konferencyjne czy handlowe, a nawet mieszkaniowe i związane z opieką zdrowotną to potencjalni zainteresowani usługami Esox. Dla każdego takiego podmiotu firma zaproponować może indywidualny serwis, poprzedzony przez analizę i stworzenie specjalnego planu ochrony epidemiologicznej. Dziś głównym wyzwaniem staje się zaliczenie całego kraju do tzw. żółtej z licznymi obostrzeniami, dlatego oferta firmy, oparta na unikalnym doświadczeniu i podejściu jej pracowników do bezpieczeństwa może mieć fundamentalne znaczenie dla życia i zdrowia ludzkiego.  
 
- Zatrudniamy doświadczonych specjalistów. Wielu z nich to dawni pracownicy służb mundurowych. Dodatkowo współpracujemy z placówkami medycznymi, a także stała kooperacja z partnerem technologicznym dostarczającym atestowane i używane na świecie rozwiązania technologiczne – tak Michał Skorecki prezentuje zasoby, którymi dysponuje Esox. 
 
W oparciu o swój know how, Esox tworzy cały system zabezpieczenia przed zakażeniem. Jednym z jego podstawowych elementów są wypracowane w czasie pracy w branży security wyśrubowane procedury, zaś rozwiązaniem, które pozwala osiągać wysoki poziom bezpieczeństwa mogą stać się specjalne bramki dekontaminacyjne. Do ich obsługi wyznaczeni są właśnie pracownicy o wyjątkowych kwalifikacjach. Wspomagają je np. urządzenia do automatycznego mierzenia temperatury czy odkażania. 
 
- Jak wiadomo, chodzi o jak najszybszą, a czasem przy tym dyskretną, detekcję osób z podejrzeniem zakażenia wirusem i ich natychmiastowe odizolowanie, a następnie przekazanie ich służbom medycznym z ewentualnym udzieleniem pomocy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Tu bardzo przydaje się doświadczenie naszych ludzi w akcjach ratowniczych i ewakuacyjnych – zwraca uwagę Michał Skorecki. 
Jego zdaniem, tę wyjątkową usługę można zaoferować w pakiecie – wraz ze standardowym serwisem ochrony, tym bardziej, że w obszarze klasycznego security firma korzysta z potencjału i zasobów  strategicznego partnera - Polskiego Holdingu Ochrony S.A., sprzątania czy obsługi nieruchomości czyli facility management. 
 
Esox tworzy grupa doświadczonych menadżerów z branży security czy usług gastronomicznych i eventowych. Firma zatrudni …. osób i będzie mieć zasięg ogólnopolski, koncentrując się najpierw na miejscach z największymi skupiskami ludzi czyli na dużych ośrodkach miejskich. 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwonamichalowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »