Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Excel V – podwójna długość fali dla jeszcze skuteczniejszej terapii naczyniowej

Excel V – podwójna długość fali dla jeszcze skuteczniejszej terapii naczyniowej
Zobacz więcej zdjęć »
Laser Excel V firmy Cutera dzięki podwójnej długości fali wychodzi poza leczenie naczyniowe umożliwiając terapię szerszego spektrum wskazań, niż dotychczasowe wiodące systemy naczyniowe, w tym pulsacyjno-barwnikowe.

Podwójna długość fali lasera 532 i 1064 nm to gwarancja zastosowań w terapii schorzeń i zmian takich jak teleangiektazja twarzy, naczyniaki płaskie, rozproszone zaczerwienienia i przebarwienia, żylaki kończyn dolnych, blizny czy nierówna tekstura skóry.

Szerokie zastosowanie lasera Excel V możliwe jest dzięki wyposażeniu go w innowacyjne rączki zabiegowe CoolviewTM i Genesis VTM. Pierwsza z nich umożliwia zarówno leczenie rozproszonego zaczerwienienia i zmian pigmentacyjnych, jak również naczyniaków płaskich, poikilodermii i żył kończyn dolnych. Unikalna nieablacyjna rączka Genesis VTM to z kolei możliwość leczenia niedoskonałości kolorytu i tekstury skóry, wygładzania drobnych zmarszczek, jak również leczenia grzybicy stóp.

Obie rączki zabiegowe zapewniają łatwe dostosowanie rozmiaru plamki zabiegowej, zaś dzięki precyzyjnej regulacji różne zabiegi wykonywać można bez potrzeby zmiany końcówki. Innowacyjna konstrukcja rączek CoolviewTM i Genesis VTM z 16-milimetrowym szafirowym oknem pozwala także na lepszą widoczność obszaru leczenia, a ich niewielkie rozmiary i waga zapewniają lekarzowi pełną wygodę podczas zabiegu.

Zabieg z użyciem lasera Excel V to także komfort dla pacjenta. Dzięki precyzyjnej regulacji temperatury obszar zabiegowy jest idealnie chłodzony, co wpływa nie tylko na bezpieczeństwo, ale i zadowolenia pacjenta w trakcie zabiegu.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ad rem Public Relations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »