Dom » Wnętrza

FACHOWE PORADY – ZA DARMO, CO TYDZIEŃ!

FACHOWE PORADY – ZA DARMO, CO TYDZIEŃ!
Zobacz więcej zdjęć »
Remont mieszkania, pomysłowa aranżacja nieustawnego pokoju, umiejętne wykorzystanie popularnych trendów wnętrzarskich – takie tematy bardzo często są wyzwaniem dla wielu posiadaczy własnego M.

Sposobem na ich rozwiązanie może być spotkanie ze specjalistą architektem podczas darmowych porad w Parku Handlowym Bielany. Najbliższa w niedzielę 18 listopada.

Jak odmienić pokój albo mieszkanie bez wielkich inwestycji? Jak dobrze ustawić meble, aby nie zajmowały przestrzeni i jednocześnie spełniały swoją rolę? Co zrobić, by mała kuchnia w bloku była funkcjonalna, a pozornie nieustawny pokój dało się jak najlepiej zaaranżować? Nie wystarczy zostać szczęśliwym posiadaczem mieszkania albo domu – to dopiero początek drogi, podczas której nierzadko przychodzi nam mierzyć się z takimi i podobnymi problemami. A korzystanie z usług profesjonalnych specjalistów wiąże się z kolejnymi wydatkami.

Park Handlowy Bielany zaprosił do współpracy wrocławską Architektoniczną Pracownię Projektową “Archimetria”. Prowadząca ją architekt Ilona Biernacka jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Projektuje od 11 lat, zarówno w obszarze architektoniczno-budowlanym, jak również aranżacji wnętrz. W każdą niedzielę od godz. 13.00 do 18.00 Ilona Biernacka czeka na gości Parku Handlowego Bielany, którzy chcieliby bezpłatnie zasięgnąć rady specjalisty. Punkt “Archimetrii” znajduje się w pasażu, tuż obok sklepu Cubus. Można porozmawiać o kwestiach budowlanych, ale także dopytać się o najnowsze trendy w aranżacji wnętrz i skonsultować z nią własne pomysły – a wszystko za darmo!

Najbliższe darmowe potrady architekta zaplanowane są na niedzielę 18 listopada. Zapraszamy!

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

http://www.iicg.pl/
http://www.iicg.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »