Firma » Biznes

Fakty po Faktach" rosną w siłę

Fakty po Faktach" rosną w siłę
Zobacz więcej zdjęć »
Odkąd Fakty wydłużyły się i rozrosły na antenę TVN24 w formie programu Fakty po Faktach, oglądalność tego pasma wzrosła niemal czterokrotnie. Średnio audycję ogląda ponad 380 tysięcy widzów, przy 3,1% udziałów w rynku.

Fakty po Faktach zyskały nowoczesne studio i oddzielny zespół dziennikarzy i producentów oraz prowadzącego. Gdy Fakty prowadzi Kamil Durczok, Fakty po Faktach przedstawi Justyna Pochanke. I odwrotnie. Sam program nadal będzie miał formułę informacyjno – publicystyczną, z naciskiem na pogłębianie tematów i dyskusje z gośćmi.

- Dodatkowo w programie pokazujemy wszystko, z czego z bólem  musieliśmy zrezygnować w głównym wydaniu. Bohaterowie i ci, którzy chcieli pozostać w cieniu, emocje i autorski punkt widzenia oraz goście na żywo. – mówi Kamil Durczok, redaktor naczelny Faktów. 

Startując w maju tego roku, Fakty po Faktach oglądało około 245 tysięcy widzów. W lipcu – już ponad 340 tysięcy, zaś we wrześniu (23.IX) nawet 600 tysięcy (w programie gościem był prezydent Lech Wałęsa) przy udziale w rynku 4,43%.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »