Moda » Odzież

Fantazyjne pikowanie – bezpłatne warsztaty „Uszyj to z JUKI"

Fantazyjne pikowanie – bezpłatne warsztaty „Uszyj to z JUKI"
Zobacz więcej zdjęć »
JUKI, japoński producent maszyn szyjących, zaprasza na bezpłatne spotkania poświęcone pikowaniu tkanin. Podczas zajęć instruktorzy zaprezentują techniki pikowania, sposoby wykonania oryginalnych i ozdobnych przeszyć. Spotkania odbędą się 19 i 20 kwietnia 2015 r. w Szkole Patchworku w Warszawie.

Pikowane patchworki, kolorowe koce, narzuty, poduchy to atrakcyjne elementy nadające wnętrzu charakter. Pikowane tkaniny doskonale sprawdzają się  jako materiał do wykonania przedmiotów codziennego użytku - kołder, kosmetyczek czy rękawic kuchennych. Na zachodzie modne od lat, w Polsce zaczynają cieszyć się rosnącą popularnością. Dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił i rozpocząć przygodę z pikowaniem tkanin, marka JUKI - producent maszyn do szycia, organizuje bezpłatne warsztaty, prezentujące podstawy tej metody. Spotkania odbywać się będą w dniach 19 i 20 kwietnia 2015 w Szkole Patchworku w Warszawie. Uczestnicy dowiedzą się jak przygotować się do rozpoczęcia pracy oraz jak w prosty sposób wykonać efektowne pikowania od małych do nawet bardzo dużych prac. Na spotkaniu prezentowane będą różne metody pikowania, a także nowej generacji maszyny JUKI, ułatwiające projektowanie i nanoszenie wzoru na dużą powierzchnię. Organizator zapewnia niezbędne materiały i akcesoria.

„Zachwycający efekt końcowy pikowanego dzieła to magia wzorów i barw, ale także jakość ściegu, która w dużej mierze zależy od sprzętu na którym pracujemy" - mówi Ikuko Leska z JUKI Central Europe, organizującej warsztaty. „Podczas spotkań uczestniczki będą miały możliwość pracy na nowoczesnej maszynie JUKI TL 2200QVP, umożliwiającej nanoszenie wzoru na dużej powierzchni bez przesuwania materiału, czy indywidualne dostosowanie maszyny do wzrostu i wymagań użytkowników".

Na warsztaty obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji https://www.facebook.com/JukiSewItRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »