Dom » Wnętrza

Farba odporna na szorowanie

Farba odporna na szorowanie
Zobacz więcej zdjęć »
Kreatywność dzieci nie zna granic. Kiedy zabraknie miejsca na kartce, przenoszą się z farbkami lub kredkami na ścianę. Nie zawsze jednak chcemy żeby ich rysunki na niej pozostały. Dlatego jeśli mamy w domu małego malarza warto pomalować ścianę farbą zmywalną PARA Elite Ceramic.

Zmywalność farby powinna być jednym z głównych kryteriów wyboru. To od niej zależy, jak ściany będą wyglądać przez kilka następnych lat oraz kiedy trzeba będzie je ponownie pomalować. Dlatego stojąc przed wyborem farby należy zwrócić uwagę na skład, jakość oraz parametry.

Farba PARA Elite Ceramic dzięki zastosowanej w niej technologii mikrokuleczek ceramicznych gwarantuje wysokie parametry użytkowe. Jest to przede wszystkim odporność na zmywanie, szorowanie oraz uderzenia. Farba tworzy na ścianie barwną powłokę, którą można bez ryzyka przecierać mokrą szmatką. Zabrudzenia usuniemy bez problemu, a na ścianie nie powstanie odbarwienie. Według badań, jakości powłoki PARA Elite Ceramic wytrzyma 10 000 ruchów szczotki w przód i w tył po powłoce farby. Ponadto farba została zakwalifikowana do 1 klasy zmywalności. Ceramiczna powłoka ma jeszcze jedną ważną zaletę, absorbuje mniejszą ilość kurzu.

Wysoka jakość i dobra zmywalność farby, to parametr, który pomoże nam nie tylko w przypadku malowideł ściennych naszych dzieci. Bardzo prosto wyczyścimy zabłocone plamki od sierści naszego psa, rysy od roweru, czy rozlaną zupę. Niebezpieczeństwo zabrudzenia czyha na każdym kroku, dlatego warto się od niego ubezpieczyć wcześniej.

PARA Elite Ceramic 4090: wydajność: 12 m2, cena za litr: 71,90 zł brutto.

Farby PARA PAINTS dostępne są w Salonach Wnętrz Dekorian oraz autoryzowanych studiach farb PARA PAINTS. www.para.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »